Reklama

241
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +0
241 ppt ?

jak spowiadac sie z seksu??? (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jak spowiadac sie z seksu???

Napisał(a): Gośćm -

Gość no w sumie to grzech wiec chyba trzeba. pytam serio pomozcie
to zależy od Twojego sumienia. To tak samo jak spowiadanie się, że używasz zabezpieczenia (prezerwatywy i inne środki antykoncepcyjne). Nie wiem czy wiesz, ale jak na spowiedzi wyznasz, że używasz zabezpieczenia, to ksiądz (zależy na jakiego trafisz) wyśle Cię z tym do biskupa i biskup wytłumaczy Ci że źle robiłaś/eś i jeśli przyznasz, że Twoje działania wynikały z niewiedzy i takie tam pierdoły, że już nigdy więcej to odpuści Tobie grzech. Natomiast jeśli przyznasz, że działania były w pełni świadome to grozi za to EKSKOMUNIKA!!! Tak słyszałam. Nie wiem jak to jest z sexem, bo nigdy się z tego nie spowiadałam, że przed ślubem spałam z moim narzeczonym więc nie wiem. Zawsze uważałam, że to sprawa mojego sumienia. Nigdy nie zdradziłam (ani w narzeczeństwie,ani teraz w małżeństwie). Moim zdaniem, jeśli to dla Ciebie problem, pomódl sie w domu w tej intencji. Nie zdawaj się na kaprys jakiegoś gościa w sukience, który myśli, że ma prawo decydować o Twoim sumieniu. Sami są nie lepsi od nas zwykłych szaraków.

Napisał(a): Gość -

po prostu powiesz, że współżyłeś/aś z kimś tam. Świat trochę poszedł do przodu i księża też. Ja jak 1 raz miałam się z tego wyspowaidać, to myślałam, że umrę ze stresu i że zostanę obrzucona klątwą :) Ale nic takiego się nie stało, a księża żyją w dzisiejszym świecie i wiedzą o tym, że ludzie uprawiają sex przed ślubem

a czy Twoim zdaniem sex to grzech??? wyluzuj ja raz sie z tego wyspowiadałam i powiedziałam oki nigdy wiecej zresztą sam ksiądz mi powiedział "skoro robisz to z miłości i jesteś z chłopakiem trroooche czasu i coś planujecie to nie ma nic w tym złego gorzej z antykoncepcją" ale takie są wymysły księży zresztą oni sami nie są fair. nie spowiadaj sie z tego księdzu bo nie którzy nie są tak wyrozumiali jak mój. a spowiadasz się z rzezcy czynów które żałujesz "...za swoje grzechy bardzo żałuje a..." a czy za sex żałujesz chyba nie wiec Twoja spowiedz nie była by szczera wieć daj sobie z tym spokuj. pozdro dla wszystkich grzeszników :)

Ludzie, przestańcie pleść pierdoły!!! Seksualność człowieka (katolika czy też nie) jest jego prywatną sprawą a to że kościół chce ingrrować w tą intymną część życia człowieka, to już jego problem. I niech katolicy (sam nim jestem - tylko trzeźwo myślącym) nie plotą tu farmazonów o grzechu bo im odpowiem bardzo prosto - skoro tak przestrzegają zasad to muszą przestrzegać jeszcze jednej - wg. kościoła seks ma jedynie służyć prokreacji a więc każde zbliżenie dla przyjeności też jest grzechem! A więc spowidacie się z tego, że robicie to tylko dla przyjemności ????
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak wyspowiada si ze wspycia
  • jak wyspowiadac sie z seksu
  • jak spowiadac sie ze wspolzycia
  • jak spowiada si z grzechw seksualnych
  • spowiedz po sexie
  • jak mam sie wyspowiadac z seksu
  • jak si wyspowiada ze wspycia
  • jak sie wyspowiadac z seksu
  • jak si wyspowiada z seksu
  • czy spowiada si ze wspycia i jak
Do góry strony: jak spowiadac sie z seksu???