23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +50
23 ppt ?

Jak Szyszko z plebanami puszczał Polskę z torbami (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak Szyszko z plebanami puszczał Polskę z torbami

Napisał(a): ireneo -

Oto fragment zeznania. Różnica kilku miesięcy, więc żadna inflacja

W sierpniu 1999 wynegocjował od Proboszcza 707 m2 za 6000 zł
W grudniu 1999 porozumiał się z Urzędem gminy i 1.907m2 kupił za 1.302.500 zł.
Gminie zapłacił za m2 - 683 zł
Proboszczowi zapłacił za m2 - 8.5 zł tj 80 razy mniej!
Czy wydoił proboszcza? spoko. W każdym proboszczu jest sporo Rydzyka. Wydoili razem nas, Polaków, w tym jego elektorat. Kochamy cię Szyszko, dój nas dalej!.
A czy tylko oni? Nie bądźmy naiwni. Wszyscy, co ten szwindel / na pewno nie jeden, zabawiłem się ja jednym / puścili i zaklepali. Taka to polityka dojnej drużyny. I co zakłamany I sekretarzu KC PiS!
By uwolnić kundli od kłopotów sam na siebie zaszczekam
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak Szyszko z plebanami puszczał Polskę z torbami

By komu odeszła ochota od hejterskiego trywializowania to zestawie następujące cyferki, przyjmując ówczesne relacje cenowe do metra kwadratowego.
Wykazał iż kupił za 6 tysięcy wartość 488 tysięcy.
Zakończę fraszką - obaj rozmodleni, dla własnej kieszeni. I tylko ostatni debile nie dostrzegą, że wiarę mają w tyle.

Napisał(a): taie -

ireneo By komu odeszła ochota od hejterskiego trywializowania to zestawie następujące cyferki, przyjmując ówczesne relacje cenowe do metra kwadratowego.
Zakończę fraszką - obaj rozmodleni, dla własnej kieszeni. I tylko ostatni debile nie dostrzegą, że wiarę mają w tyle.
A "ciemny lud" dał by sobie za nich głowę urwać a tobie wydrapie oczy !
A nawet jakby im sufit na głowę spadł to powiedzą że to wina PO. (a nie jest ważne w jakich latach to by się działo)
Propaganda i pranie mózgu robi swoje. Już Goebbels o tym dobrze wiedział.

taie
ireneo By komu odeszła ochota od hejterskiego trywializowania to zestawie następujące cyferki, przyjmując ówczesne relacje cenowe do metra kwadratowego.
A "ciemny lud" dał by sobie za nich głowę urwać a tobie wydrapie oczy !
A nawet jakby im sufit na głowę spadł to powiedzą że to wina PO. (a nie jest ważne w jakich latach to by się działo)
Propaganda i pranie mózgu robi swoje. Już Goebbels o tym dobrze wiedział.
Oboje kontrachenci nie stracą szacunku. Gdyby taką umowę spisał Kowalski z Malinowskim, z komornikiem mieli by z mety do czyniemia, bo stażysta w U S za głowę by się złapał.

A może sięgniesz po KOMISJĘ MAJĄTKOWĄ KOŚCIOŁÓW w latach 1989 - 2011 i tą "piramidę" przekrętów jakie wtedy robiono (PGR-y , majątek kościołów ewangelickich, majątek Żydowski oraz nasz wspólny narodowy) To co się działo w Warszawie to wierzchołek "GÓRY LODOWEJ" a ta obecna zadyma to tylko "hucpa" dla przejęcia władzy w stolicy. (nie udało się administracyjnie to próbuje się tak) .
Przez moment dziennikarze podnieśli larum o działaniach tej komisji ale szybko ich wyciszono.

taie A może sięgniesz po KOMISJĘ MAJĄTKOWĄ KOŚCIOŁÓW w latach 1989 - 2011 i tą "piramidę" przekrętów jakie wtedy robiono (PGR-y , majątek kościołów ewangelickich, majątek Żydowski oraz nasz wspólny narodowy) To co się działo w Warszawie to wierzchołek "GÓRY LODOWEJ" a ta obecna zadyma to tylko "hucpa" dla przejęcia władzy w stolicy. (nie udało się administracyjnie to próbuje się tak) .
Przez moment dziennikarze podnieśli larum o działaniach tej komisji ale szybko ich wyciszono.
już sięgałem, co nie znaczy by tego geszefciarza nie napiętnować. Na raz wszystkiego sie nie da. Ponieważ, fakt, pod wcześniejszym nickiem o przekrętach esbeckiego pełnomocnika pisałem to lepiej jak ty odkurzysz.

ireneo
taie A może sięgniesz po KOMISJĘ MAJĄTKOWĄ KOŚCIOŁÓW w latach 1989 - 2011 i tą "piramidę" przekrętów jakie wtedy robiono (PGR-y , majątek kościołów ewangelickich, majątek Żydowski oraz nasz wspólny narodowy) To co się działo w Warszawie to wierzchołek "GÓRY LODOWEJ" a ta obecna zadyma to tylko "hucpa" dla przejęcia władzy w stolicy. (nie udało się administracyjnie to próbuje się tak) .
już sięgałem, co nie znaczy by tego geszefciarza nie napiętnować. Na raz wszystkiego sie nie da. Ponieważ, fakt, pod wcześniejszym nickiem o przekrętach esbeckiego pełnomocnika pisałem to lepiej jak ty odkurzysz.
Ale diabli mnie biorą jak wszyscy od 89 widzą z Polski tylko "Postaw czerwonego sukna ...."
i ciemnemu ludowi wciskają dwie prawdy
-to oni kradli my nie - (na zasadzie Szkoły Złodziei w Lwowie- "łapać złodzieja")
- oni kradli więcej jak my.
W PRL-u się pewne rzeczy "załatwiało" - (jakieś przydziały, deficytowe towary) ale tak bezczelnie nie rozkradano Polski.

Napisał(a): Zbysiunio -

Szyszko jest kolejnym osobnikiem który się dorobił na nieudolnosci prezesa pis . Wykorzystał jego nieudolność i pomnożył swój wpływ na zachowanie i fanatyzm prezesa .
Podobnie ministem MON . Obiał stanowisko i znając wady prezesa wykorzystał je do swoich celów.
Wniosek z tego ze to nie ministrowie puszczają Polskę z torbami, to prezes im pozwala na takie zachowania .

~Gość A co to za wycinek, ja tam nic nie widzę żeby się Kaczyński podpisał. Jaja se robicie? to może wyć wycinek z biblii nawet a wy w to wierzycie.
Kant sugeruje, że z Biblii, ale to jego zeznanie. Kliknij na szyszko, zeznania majątkowe, jak nie boisz się osiwieć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak Szyszko z plebanami puszczał Polskę z torbami