101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń483
  • Odpowiedzi89
  • Ocen na +29
101 ppt ?

Jak to Jest z Ateistami? (90)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak to Jest z Ateistami?

Napisał(a): Judas -

illya
Judas
Gdzie jest granica pomiędzy mikro i makro nieszczęśniku?
To jest bardzo dobre pytanie, ale obawiam się, że niektórym może zabraknąć wyobraźni:)
Robert nie dysponuje wyobraźnią, ale potrafi zarzucić różnymi fajnymi autorami jakichś publikacji omniej lub więcej potwierdzających jego sposób pojmowania.

W każdym razie robi zdumiewające wrażenie religijna ogładą i poprawnym myśleniem wg. wyuczonych za młodu szablonów.

Napisał(a): cyklpo -

TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz?
tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??
cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
Ale powiem ci jedno twoje "argumenty" są absurdalne i śmieszne dla kogoś kto ma chodź blade pojecie o biologi. Kompromitujesz się tylko podejmując dyskusje na temat ewolucji - bo w ogóle nie masz pojęcia o temacie. Powiem ci jedno jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"?????????
kompromituję się ciekawe przed kim tylko mi nie mów o ewolucjonistach bo umrę ze śmiechu !! z chemii i biologi miałem szóstki wiec się nie ośmieszaj
szóstki miałeś z chemii i biologii??
to dam ci zadanie z chemii i biologii - w moim poscie o dowodach na ewolucję celowo umieściłem wręcz rażący błąd - skoro taki wybitny byłeś z chemii i biologii to go po prostu znajdź.
całe twoje wywody na temat ewolucji to kłamstwo więc masz odpowiedz
większe kłamstwo niż twoje szóstki z chemii i biologii????
http://adonai(...)?id=156 czytaj uważnie
tak jak wcześniej napisałem:
" jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"?????????"
nie toleruję kłamstwa i tyle

Judas
robbo1
cyklpo
pintapalec
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300 cyklpo TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
Ale powiem ci jedno twoje "argumenty" są absurdalne i śmieszne dla kogoś kto ma chodź blade pojecie o biologi. Kompromitujesz się tylko podejmując dyskusje na temat ewolucji - bo w ogóle nie masz pojęcia o temacie. Powiem ci jedno jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"????????? kompromituję się ciekawe przed kim tylko mi nie mów o ewolucjonistach bo umrę ze śmiechu !! z chemii i biologi miałem szóstki wiec się nie ośmieszaj szóstki miałeś z chemii i biologii??
to dam ci zadanie z chemii i biologii - w moim poscie o dowodach na ewolucję celowo umieściłem wręcz rażący błąd - skoro taki wybitny byłeś z chemii i biologii to go po prostu znajdź.
" jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"?????????"
Kolego TR 300 ten typ już tak ma z nim nie podyskutujesz ,dla niego ewolucja to oznacza że pochodzi od małpy.I w żaden sposób nie wytłumaczysz mu że to tak nie jest.
oto jeden ze schematów ewolucji człowieka!
Nie ma na ziemi ludzi nie wierzących w ewolucję.
Wierzą w nią także kreacjoniści.I to nawet ci,którzy dosłownie odczytuję sprawozdanie o stworzeniu.
Nikt nie kwestionuje zmiany w organizmach,zmian żywych stworzeń.
Istotą problemu jest ich zasięg.
Stopień tych zmian.
Nikt nie kwestionuje mikroewolucji,makro już tak.

Gdzie jest granica pomiędzy mikro i makro nieszczęśniku?

Czy selekcja naturalna, wymieranie gatunków na rzecz ustąpienia miejsca w biocenozie innemu gatunkowi nie jest elementem ewolucji?
wyjaśnij mi dlaczego wymieranie współcześnie żyjących gatunków roślin i zwierząt budzi lęk w ekologach skoro powstają nowe rodzaje zwierząt i roślin to dlaczego wymieranie roślin i zwierząt stanowi taki problem skoro powstają nowe ?

Napisał(a): TR300 -

cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??
cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
Ale powiem ci jedno twoje "argumenty" są absurdalne i śmieszne dla kogoś kto ma chodź blade pojecie o biologi. Kompromitujesz się tylko podejmując dyskusje na temat ewolucji - bo w ogóle nie masz pojęcia o temacie. Powiem ci jedno jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"?????????
kompromituję się ciekawe przed kim tylko mi nie mów o ewolucjonistach bo umrę ze śmiechu !! z chemii i biologi miałem szóstki wiec się nie ośmieszaj
to dlaczego je sam rozpowszechniasz????

Napisał(a): illya -

cyklpo
wyjaśnij mi dlaczego wymieranie współcześnie żyjących gatunków roślin i zwierząt budzi lęk w ekologach skoro powstają nowe rodzaje zwierząt i roślin to dlaczego wymieranie roślin i zwierząt stanowi taki problem skoro powstają nowe ?
Nie jestem ekologiem, ale może dlatego, że tempo wymierania nie jest wprost proporcjonalne do szybkości powstawania? Może również dlatego, że nowe gatunki nie są lepione z gliny na pstryknięcie palcami? Może dlatego, że powstanie gatunku nie jest wymogiem, a ewolucja nie ma celowości, bo nie jest świadomym bytem, i takie na nią spojrzenie, jest patrzeniem od strony zadka?

Wpisz sobie guglach hasło "szósta katastrofa" i sam oceń, czy jest powód do potraktowania tych informacji poważnie, czy należy jakoś przeciwdziałać, czy patrzeć spokojnie i traktować jako naturalny proces, bo w końcu nawet jeśli to człowiek się do tego wymierania przyczynia, to przecież sam też jest częścią natury.....

TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
o jakim kłamstwie mówisz bo jeśli mówisz o istnieniu Boga to udowodnij mi że Boga nie ma

cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
Ale powiem ci jedno twoje "argumenty" są absurdalne i śmieszne dla kogoś kto ma chodź blade pojecie o biologi. Kompromitujesz się tylko podejmując dyskusje na temat ewolucji - bo w ogóle nie masz pojęcia o temacie. Powiem ci jedno jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"????????? kompromituję się ciekawe przed kim tylko mi nie mów o ewolucjonistach bo umrę ze śmiechu !! z chemii i biologi miałem szóstki wiec się nie ośmieszaj
o jakim kłamstwie mówisz bo jeśli mówisz o istnieniu Boga to udowodnij mi że Boga nie ma
np promowanie SJ - to jedno wielkie kłamstwo. SJ to nie wiara w Boga to biznes i wykorzystywanie naiwnych

illya
cyklpo
Nie jestem ekologiem, ale może dlatego, że tempo wymierania nie jest wprost proporcjonalne do szybkości powstawania? Może również dlatego, że nowe gatunki nie są lepione z gliny na pstryknięcie palcami? Może dlatego, że powstanie gatunku nie jest wymogiem, a ewolucja nie ma celowości, bo nie jest świadomym bytem, i takie na nią spojrzenie, jest patrzeniem od strony zadka?

Wpisz sobie guglach hasło "szósta katastrofa" i sam oceń, czy jest powód do potraktowania tych informacji poważnie, czy należy jakoś przeciwdziałać, czy patrzeć spokojnie i traktować jako naturalny proces, bo w końcu nawet jeśli to człowiek się do tego wymierania przyczynia, to przecież sam też jest częścią natury.....
a może wymieranie gatunków to stanowi problem ponieważ nie powstają żadne nowe rodzaje zwierząt ani roślin ani zwierząt a skoro nie powstają nowe rodzaje zwierząt to jak może dochodzić to ewolucji??

TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300 cyklpo TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
Ale powiem ci jedno twoje "argumenty" są absurdalne i śmieszne dla kogoś kto ma chodź blade pojecie o biologi. Kompromitujesz się tylko podejmując dyskusje na temat ewolucji - bo w ogóle nie masz pojęcia o temacie. Powiem ci jedno jeśli idziesz drogą na której są dziury - czy to jest wystarczający argument żeby stwierdzić że "droga nie istnieje i nigdy nie istniała"????????? kompromituję się ciekawe przed kim tylko mi nie mów o ewolucjonistach bo umrę ze śmiechu !! z chemii i biologi miałem szóstki wiec się nie ośmieszaj szóstki miałeś z chemii i biologii??
np promowanie SJ - to jedno wielkie kłamstwo. SJ to nie wiara w Boga to biznes i wykorzystywanie naiwnych
a masz dowód na to że ŚJ to nie wiara w Boga skąd możesz wiedzieć skoro i tak nie wierzysz w Boga i skąd wiesz ze ŚJ to biznes udowodnij mi to , to że ŚJ to biznes i nie oczerniaj ludzi!!!!!!!! pokaż dowody a dopiero później piernicz farmazony że ŚJ to wykorzystywanie naiwnych ludzi i biznes oszuście!!

Napisał(a): pintapalec -

TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
Najważniejsi potentaci tego religijnego zbrodniczego biznesu, podzielili świat na sfery komercjalnych wpływów. Ich główne “biura podroży” (w JEDNA STRONĘ) znajdują się w Teharanie, Mekce, Watykanie i Jerozolimie. Do dziś jesteśmy świadkami walki o zmonopolizowanie światowego rynku religijnego: W Irlandii Pln., na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie, Afganistanie , Kaszmirze...gdzie zainteresowane strony w jednym reku, trzymają swoje jedynie słuszne i podyktowane przez (oczywiście) tego ich prawdziwego boga świętą księgę” a w drugiej kałasznikowa lub bombę atomową http://www.ei(...)nce.jpg

cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo TR300 cyklpo TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
to dam ci zadanie z chemii i biologii - w moim poscie o dowodach na ewolucję celowo umieściłem wręcz rażący błąd - skoro taki wybitny byłeś z chemii i biologii to go po prostu znajdź. całe twoje wywody na temat ewolucji to kłamstwo więc masz odpowiedz
a masz dowód na to że ŚJ to nie wiara w Boga skąd możesz wiedzieć skoro i tak nie wierzysz w Boga i skąd wiesz ze ŚJ to biznes udowodnij mi to , to że ŚJ to biznes i nie oczerniaj ludzi!!!!!!!! pokaż dowody a dopiero później piernicz farmazony że ŚJ to wykorzystywanie naiwnych ludzi i biznes oszuście!!
nawet nie znasz historii tego w co wierzysz - poczytaj życiorys Charles'a Taze Russell'a
nawet nie wiesz że był masonem wysokiego stopnia - czyli osobą niewierzącą - a SJ stworzył tylko żeby przetestować metody wpływania nad ludźmi i ich kontrolowania, przy okazji zbił na tym fortunę

TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300 cyklpo TR300 cyklpo TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
to dam ci zadanie z chemii i biologii - w moim poscie o dowodach na ewolucję celowo umieściłem wręcz rażący błąd - skoro taki wybitny byłeś z chemii i biologii to go po prostu znajdź. całe twoje wywody na temat ewolucji to kłamstwo więc masz odpowiedz większe kłamstwo niż twoje szóstki z chemii i biologii????
nawet nie znasz historii tego w co wierzysz - poczytaj życiorys Charles'a Taze Russell'a
nawet nie wiesz że był masonem wysokiego stopnia - czyli osobą niewierzącą - a SJ stworzył tylko żeby przetestować metody wpływania nad ludźmi i ich kontrolowania, przy okazji zbił na tym fortunę
z tego co wiem to nie mam nic o przynależności Russela do masonów pokaż mi jakiś link z tą informacją jakieś źródło!

Napisał(a): ~gosc -

cyklpo [ z tego co wiem to nie mam nic o przynależności Russela do masonów pokaż mi jakiś link z tą informacją jakieś źródło!
Czy Towarzystwo Strażnica miało coś wspólnego z masonerią?

Wielka Piramida

„Wielka Piramida jest »Świadkiem« Wielkiego Jehowy” („Przyjdź Królestwo Twoje” 1919 s. 363; patrz też s. 351, 359, 362, 413);

Po śmierci Russella również Rutherford podtrzymywał tę naukę:

„Wielka Piramida Egiptu, stojąca jako milczące i nieożywione świadectwo Pana, jest posłańcem; i jej świadectwo przemawia z wielkiem krasomówstwem odnoście Boskiego planu (Izajasz 19:19, 20)” (Strażnica 15.06 1925 s. 180).

Piramidka jako nagrobek Russella

Adwersarz Świadków Jehowy, o miniaturze Wielkiej Piramidy (Cheopsa) ustawionej obok grobu Russella, napisał:

„Dlaczego zarządził, żeby na jego grobie została wzniesiona wolnomularska piramida?*

[przypis: *Russell został pochowany na parceli Towarzystwa Strażnica The Rosemont United Cementeries, 5 mil na północ od Pittsburga. Do dziś na jego pomniku stoi wolnomularska kamienna piramida. Zwolennicy Russella zamontowali z boku piramidy kamienną tablicę z jego fotografią, aby odwrócić uwagę od właściwego grobu]” („Świadkowie Jehowy wobec polityki USA, syjonizmu i wolnomularstwa” Robin de Ruiter, Kraków 2007, s. 76).

Symbol wojskowy

Adwersarz Świadków Jehowy, o oznace wojskowej na czasopiśmie Strażnica, napisał:

„W prawym górnym rogu strony tytułowej »Strażnicy« znajdujemy drugi dowód rzeczowy: symbol największej obediencji zakonu templariuszy w Stanach Zjednoczonych Grand Encampment. Czy Russell należał do »Rycerzy Świątyni«?” („Świadkowie Jehowy wobec polityki USA, syjonizmu i wolnomularstwa” Robin de Ruiter, Kraków 2007, s. 74).

W latach 1895-1931 na stronie tytułowej angielskiego czasopisma Strażnica (The Watchtower) widnieje oznaka, na którą składa się kilka skrzyżowanych elementów wojskowych (rodzaj halabardy, miecz, hełm, zbroja i inne narzędzie). Ten sam znak znajduje się na polskiej Strażnicy do 15 grudnia 1931 roku.

Pod koniec roku 1931 usunięto wspomnianą oznakę z angielskiej Strażnicy, a wstawiono nowy symbol Świadków Jehowy:

„Badacze Pisma Świętego, zanim mogli dysponować własnymi pomieszczeniami, najczęściej spotykali się w lokalach należących do wolnomularzy. »Strażnica« z 1 sierpnia 1994 roku (wyd. niem.) podaje, że Badacze Pisma Świętego w nowojorskiej centrali, przynajmniej do 1926 roku, regularnie spotykali się w wolnomularskiej świątyni w Brooklynie. W Roczniku Świadków Jehowy z 1993 roku została umieszczona informacja, że w Danii w latach 1912-1943 zebrania odbywały się w Odd Fellow Palaeet. Tymczasem organizacja Odd Fellows stanowi silną gałąź wolnomularstwa. Godna uwagi jest sprawa nazw dzisiejszych sal zebrań: ang. wyrażenie Hall jest wolnomularskie (Sala Królestwa – Kingdom Hall)” („Świadkowie Jehowy wobec polityki USA, syjonizmu i wolnomularstwa” Robin de Ruiter, Kraków 2007, s. 74-75).

Świadkowie Jehowy bez retuszu” G. Fels, Niepokalanów 1996, rozdz. Powiązania Świadków Jehowy z… masonerią;

„Największe oszustwa i proroctwa Świadków Jehowy” C. Podolski, Gdańsk 1996, rozdz. Świadkowie Jehowy i masoneria (dostępna też w internecie).

http://www.pi(...)ia.html

cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo
TR300
cyklpo TR300 cyklpo TR300 cyklpo TR300 cyklpo ~gość cyklpo patrzę na ten wątek i widzę że ateiści nie mają żadnych argumentów ani dowodów bo jak człowiek może być dowodem na ewolucje powołują się na genetykę ale przecież pula genów jest ograniczona skamieliny no wiele szkieletów jest nie kompletnych a wiele dowodów to wynik fałszerstwa wiele dowodów przeciw ewolucji zostało zniszczonych.ewolucjonista podobny jest do katolika ma dowody, a je odrzuca, a jednym z dowodów na kłamstwo ewolucji jest człowiek z Nebraski ale żaden ewolucjonista się nie przyznał do tego kłamstwa na kreacjonistów gadają że są mało inteligentni głupi a nawet nazywają kreacjonistów idiotami a od założenia tego wątku nie pokazali mi ani jednego dowodu nie odpowiedzieli na ani jedno moje proste pytanie nazywają się naukowcami a preparują dowody niszczą te które obalają ich nauki to jest cała prawda o ewolucji jedna wielka ściema bajka nazwana nauką !!Szafujesz jednym "dowodem" i porównujesz to, co badane z tym, czego nigdy nikt nie próbował udowodnić. Dobrze się czujesz? tak bo skoro 1 dowód okazał się fałszywy to skąd mogę wiedzieć że pozostałe są prawdziwe ??cyklopie - z twoich wypowiedzi wynika jednoznacznie że podstawy fizyki, chemii, biologii i matematyki u ciebie są szczątkowe. Może to wina twoich rodziców, którzy w młodości cię nie przypilnowali żebyś trochę więcej czasu spędzał nad książkami, może wina słabych nauczycieli którzy nie wzbudzili w tobie chodź szczątkowego zainteresowania tymi naukami.
to dam ci zadanie z chemii i biologii - w moim poscie o dowodach na ewolucję celowo umieściłem wręcz rażący błąd - skoro taki wybitny byłeś z chemii i biologii to go po prostu znajdź. całe twoje wywody na temat ewolucji to kłamstwo więc masz odpowiedz większe kłamstwo niż twoje szóstki z chemii i biologii???? http://adonai(...)?id=156 czytaj uważnie
z tego co wiem to nie mam nic o przynależności Russela do masonów pokaż mi jakiś link z tą informacją jakieś źródło!
to mało wiesz
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak to Jest z Ateistami?