17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń84
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +21
17 ppt ?

jak to nazwać nie wiem , czy to już terror czy przygotowania do władzy absolutnej (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak to nazwać nie wiem , czy to już terror czy przygotowania do władzy absolutnej

Napisał(a): ~obserwator -

ostatni „Teleexpress” z Maciejem Orłosiem w roli głównej widzowie mogli obejrzeć 31 sierpnia 2016 r. Później pieczę nad programem przejął Klaudiusz Pobudzin, w przeszłości dziennikarz "Telewizji Trwam".
INTERIA.PL

Re: jak to nazwać nie wiem , czy to już terror czy przygotowania do władzy absolutnej

Napisał(a): ~obserwator -

sarna
~obserwator
sarna Powiedz mi , czy ty masz do końca życia zagwarantowaną pracę?
o ile zdrowie pozwoli to tak
Szczęściarz.!
dla czego szczęściarz ? po prostu się na czymś znam

Re: jak to nazwać nie wiem , czy to już terror czy przygotowania do władzy absolutnej

Napisał(a): ~alfik -

Alion94 Terror to był przy władzy PO.
podaj przykłady ? nikt nie uciekał z tv pr a to nie pierwszy i nie ostatni przypadek , przeraż poza tym że stanowiska w państwowych firmach przejmują kundle rydza i kleru wyhodowane w jego uczelni

Napisał(a): Blandare51 -

Z ciekawości pytam, bo ani publiczna, ani trwam to nie są godne uwagi redakcje, ale czy ten Pobudzony to awansował, czy zniżył loty? Bo Teleexpres na pewno stracił - już nie oglądam, bo nie ma w nim Orłosia (Orłoś to dla mnie dziennikarski autorytet)

Napisał(a): Blandare51 -

rafal333
Terror to PIS widać to gołym okiem, to oni tworzą drugą Białoruś !
A kto trzeci do trójkąta ciemnogrodzkiego? San Escobar! Ze stolicą Jazgot![i][/i]

Napisał(a): ~tytus -

rafal333
Terror to PIS widać to gołym okiem, to oni tworzą drugą Białoruś !
Gołym okiem to widać, że idiotów u nas mnóstwo z tobą w pierwszym szeregu, uważaj na wpisy bo skoro terror to mogą cię odwiedzić panowie z kamizelką o długich rękawach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak to nazwać nie wiem , czy to już terror czy przygotowania do władzy absolutnej