175
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +22
175 ppt ?

Jak urozmaicić sex (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak urozmaicić sex

Napisał(a): ~ulka -

gość Hmm, dlaczego?.... Bo bardzo jest ciężko znaleźć kobietę która tak otwarcie i wprost mówi czego pragnie. Za to masz WIELKI SZACUNEK u mnie.
...a, nie przedstawiłem się w poprzednim poście ;-) Marek i pewnie duuużo starszy.
mój chłopak zawsze mówi ze jestem niezdecydowana w tym temacie
Ja ma 21 lat

Napisał(a): nylonlover -

~ulka sex analny oralny i 69 to było już wielokrotnie mam tez 2 wibratory i kajdanki więc to dla mnie nie nowość ale pomysły masz fajne czekam na kolejne
przespałem się z Twoim problemem i może pójdźcie w lekkie bdsm, typu klapsy w pupę podczas stosunku od tyłu, krępowanie, małe niewolnictwo, a może erogry dla par.

Napisał(a): ~Perwers -

A myślałaś o defakacji na partnera lub odwrotnie ? o ile jesteście oboje na to gotowi.
Można też spróbować ze złotym deszczem albo jak ktoś kiedyś to ładnie określił piwo z miękkiej rury z pianą na 2 palce.
Wszystko zależy jak bardzo chcecie przekroczyć granice, bukake też jest fajne ale Twój kochanek musiałby zaprosić przynajmniej 5 lub 6 kolegów, bo sam Cie nie zaleje taką ilością spermy no chyba, że dawno nie marszczył freda.

Napisał(a): ~Alkis -

~gość To weź 4 wibratory i młotek :D Młotkiem walnij się w głowę bo na psychologa już za późno :D
Poi co zabierasz głos, jeśli nie masz nic do powiedzenia poza głupimi docinkami. Jeśli seks to dla Ciebie tabu, to zachowaj durne uwagi dla siebie. I kochaj się w pozycji jedynie słusznej. Albo nie kochaj się wcale. Tylko nie namawiaj do nudy w łóżku innych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak urozmaicić sex