250
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +1
250 ppt ?

Jak urozmaicić życie seksualne? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Bo wszystko jakoś tak oziębło, rutyna się wkrada. Mój mąż dużo pracuje, ja nie spędzam, aż tyle czasu w pracy. Postanowiłam więc przejąć pałeczkę i coś zmienić w sypialni, urozmaicić. Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby na nowo zaskoczyć męża. Brak mi jednak oryginalnych pomysłów.
Myślałam m.in. o jakiejś naprawdę seksownej bieliźnie, jak niżej - myślcie że się mu spodoba?

Poza tym, wieczór w hotelu - sms - tylko z nazwą hotelu i numerem pokoju, w sumie można by to połączyć (z nową bielizną).
Macie jeszcze jakieś pomysły, żeby coś zmienić? Jak sami urozmaicacie sobie życie seksualne?

A to bielizna:


I jak?
Załączniki:
INTERIA.PL
do -

Tak, ale fotka musi trafiać w gusta.
Zapewniam, że to nie bielizna nas podnieca a ogólna figura, wypukłości, linie, poza, wyraz twarzy mowa ciała. Bielizna może tylko trochę podkręcić, ale nic nie zdziała jeśli ją zdejmiemy a nagość nie jest taka jaką mieliśmy w wyobraźni. Przy podniecie, potem, liczą się drobne detale, zwłaszcza miejsc intymnych a gusta bywają różne.
do -

Wiadomo, bielizna pobudza wyobraźnię a rozczarowanie może być tak silne, że przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego.
Ale co jeśli kobieta nie jest idealnie piękna?Przecież większość kobiet po zdjęciu ubrań nie ma wymiarów miss.Czy jej zmysłowość,delikatność,poczucie seksualności wystarczy?
Możemy sobie tak tu dyskutować do późnego wieczora, bo każdy ma inny gust i inne potrzeby.
do -

Z powodzeniem może wystarczyć, pod warunkiem. że taka mentalna powierzchowność na danego mężczyznę działa. Niestety, to jet dobre w młodości i większości wystarcza na jakiś czas. Im facet starszy,tym częściej kobieta musi przejmować inicjatywę, ale nie ubiorami, świecami, kolacyjkami a rozpinaniem rozporka i braniem się żwawo do rzeczy. To nas podnieca.

Wiadomo, że mało kto jest idealny, ale każdy może stracić pożądanie jeśli brał określony typ i miał nadzieje że takim pozostanie. Inna sprawa jeśli sam się zmienił, to niech szuka przyczyn najpierw w sobie.
do -

Myślałam, że w młodości właśnie idzie się na żywioł....Przecież dorosły facet powinien być dojrzały w sferze seksualnej..i wcale nie chodzi mi o te wszystkie działania, które wymieniłeś..tylko właśnie o namiętność przyniesioną swoimi męskimi dłońmi...miałam inne wyobrażenia, bo wydawało mi się, że starszy mężczyzna ma właśnie większe oczekiwania od partnerki niż rozpięcie rozporka...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak urozmaicić życie seksualne?