Reklama

249
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +1
249 ppt ?

Jak urozmaicić życie seksualne? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak urozmaicić życie seksualne?

Napisał(a): kryskaT -

Bo wszystko jakoś tak oziębło, rutyna się wkrada. Mój mąż dużo pracuje, ja nie spędzam, aż tyle czasu w pracy. Postanowiłam więc przejąć pałeczkę i coś zmienić w sypialni, urozmaicić. Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby na nowo zaskoczyć męża. Brak mi jednak oryginalnych pomysłów.
Myślałam m.in. o jakiejś naprawdę seksownej bieliźnie, jak niżej - myślcie że się mu spodoba?

Poza tym, wieczór w hotelu - sms - tylko z nazwą hotelu i numerem pokoju, w sumie można by to połączyć (z nową bielizną).
Macie jeszcze jakieś pomysły, żeby coś zmienić? Jak sami urozmaicacie sobie życie seksualne?

A to bielizna:

I jak?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak urozmaicić życie seksualne?

Napisał(a): kryskaT -

sexiumysl
kryskaT Nikt nic nie doradzi?
Ta czarna bardzo Sexi napewno się spodoba..z ta pielęgniarką może być różnie bo nie każdego kręcą przebieranki.
Możesz dokupić żel do masażu taki 2w1 (do masażu i intymny)..poza tym jakaś pozycja, której jeszcze nie "ruszaliście"...
Nigdy się nie przebierałam więc nie wiem, czy się mu spodoba. Może lepiej nie ryzykować.

Napisał(a): sexiumysl -

kryskaT
sexiumysl
kryskaT Nikt nic nie doradzi?
Ta czarna bardzo Sexi napewno się spodoba..z ta pielęgniarką może być różnie bo nie każdego kręcą przebieranki.
Możesz dokupić żel do masażu taki 2w1 (do masażu i intymny)..poza tym jakaś pozycja, której jeszcze nie "ruszaliście"...
Nigdy się nie przebierałam więc nie wiem, czy się mu spodoba. Może lepiej nie ryzykować.
Zawsze możesz sprytnie podpytać czy mu by się spodobał taki eksperyment.

Napisał(a): sexiumysl -

~gość Fatałaszki są fajne ale to nie one dają rozkosz.
Lepiej zaskocz go wyćwiczonymi mięśniami kegla, bo to zostanie na zawsze.
Dobra kobieta wzbudza pożądanie, podnieca nawet w worku od kartofli, więc nie tu przyczyna.
Zgadza się, choć to też zależy od faceta bo przecież wielu z nich się podnieca na widok samego zdjęcia w gazecie.
Ale wyobraźnia w seksie jest jednym z głównych niezbędnych czynników..

Napisał(a): ~gość -

sexiumysl
Zgadza się, choć to też zależy od faceta bo przecież wielu z nich się podnieca na widok samego zdjęcia w gazecie.
Ale wyobraźnia w seksie jest jednym z głównych niezbędnych czynników..
Tak, ale fotka musi trafiać w gusta.
Zapewniam, że to nie bielizna nas podnieca a ogólna figura, wypukłości, linie, poza, wyraz twarzy mowa ciała. Bielizna może tylko trochę podkręcić, ale nic nie zdziała jeśli ją zdejmiemy a nagość nie jest taka jaką mieliśmy w wyobraźni. Przy podniecie, potem, liczą się drobne detale, zwłaszcza miejsc intymnych a gusta bywają różne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak urozmaicić życie seksualne?