22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +-6
22 ppt ?

Jak utrzymać porządek w szafie? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak utrzymać porządek w szafie?

Napisał(a): lorenka -

W mojej szafie panuje chaos, ubrania mam porozwieszane byle jak.Nie potrafię nic znaleźć, a jeśli czegoś szukam to zazwyczaj wyrzucam wszystkie rzeczy z szafy.Jak utrzymujecie porządek w swojej szafie?Jak zapanować nad tym bałaganem??

INTERIA.PL

Re: Jak utrzymać porządek w szafie?

Napisał(a): carmena7 -

Przecież to takie proste, aby utrzymać porządek w szafie :) oczywiście żartuję, bo sama miewam z tym problem. Zauważyłam, że warto od czasu do czasu zrobić mały przegląd rzeczy i te, które od trzech lat nie były noszone naprawdę nie warto trzymać w szafie. Im mniej rzeczy, tym łatwiej o porządek. No i kwestia odpowiedniego porozwieszania oraz popakowania w różne pudełka jest niezwykle istotna. Fajne pomysły można znaleźć na http://radosc(...)orzadek - już skorzystałam z kilku patentów :) ale do perfekcji jeszcze w mojej szafie daleko.

Re: Jak utrzymać porządek w szafie?

Napisał(a): -

żeby utrzymać w szafie porządek trzeba stworzyć własny klucz
coś, co dla was będzie logiczne

dużo filmów o organizacji znajdziecie na YT, poszukajcie

ja sama mam szafę na ścianie, 3 segmenty
pierwszy z prawej to dwa rzędy wieszaków
na dolnym po lewej spodnie po prawej spódnice
na górnym koszule, bluzeczki i T-shirty
dodatkowo na górnym wieszaku ubrania są uporządkowane kolorystycznie, a na samym końcu, po prawej, mam koszule takie bardziej wizytowe i oficjalne
w środkowym segmencie są trzy szuflady i wieszak
dolna szuflada jest na ciuchy do brudzenia przy pracach porządkowych oraz takie, których jeszcze żal mi wyrzucić
środkowa szuflada to ciuchy "aktywne": do biegania, na rower, stroje kąpielowe
górna szuflada to bielizna
dla ułatwienia mam ją posegregowaną w pudełkach: biustonosze, majteczki, skarpetki jasne i ciemne, bielizna taka bardziej...sexi
nad szufladami mam wieszany na rurce regalik z materiału w którym mam drobiazgi, zapas rajstopek, czapki, chusty itp, poza tym na wieszaku wiszą kurtki i płaszcze(każda schowana w specjalnym pokrowcu) oraz różne wdzianka "zewnętrzne" i marynarki
segment lewy ma wieszak i dwie szuflady
dolna szuflada ma ciuchy do szycia i przeróbki, górna to szuflada lubego- kilka jego ciuchów i aspiryna, trochę łakoci i moja bielizna w wersji niegrzecznej
na wieszaku są sukienki oraz kolejny regalik materiałowy, w którym trzymam swetry i kilka sukienek, którym wieszaki nie służą

nad wszystkim da się zapanować, jeśli się chce...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak utrzymać porządek w szafie?