49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń379
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Jak wybrać biustonosz przez internet? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wybrać biustonosz przez internet?

Napisał(a): gusia1 -

Mam całkiem spore piersi roz. E, a jestem szczupłą osobą - w mojej miejscowości mogę pomarzyć o dobrym i ładnym, miękkim biustonoszu. W ofercie są tylko takie białe, babcine. Dlatego zastanawiam się czy nie kupić biustonosza przez internet? Jak wybrać biustonosz, żeby był dobry? Jakie marki produkują dobre biustonosze? Do których sklepów online warto zajrzeć?
INTERIA.PL

Re: Jak wybrać biustonosz przez internet?

Napisał(a): Zelda87 -

gość Aha, jeszcze..b. dobre biustonosze to Freya i Panache
Dokładnie, i zmierz się jak w brafitingu radzą. Ludzie, błagam, nie kupujcie biustonoszy na targach i w normalnych sklepach, jak widzę laski którym później zapięcie aż pod kark podjeżdża to niedobrze mi się robi.

Napisał(a): gość -

Dokładnie zgadzam sie z poprzedniczkami najlepsze marki to freya i panache. Mialam problem z doborem dobrego biustonosze-jestem szczupala a mam duzy biust . Wszystkie z triumph i tych innych podobnych firm byly za szerokie a miski za male.Ogolnie polecam kupowanie przez internet dopiero jak bedziesz znala dobrze marke i prawidlowy rozmiar poniewaz czasem tabele rozmiarów troszke oszukuja i braffiterka pokaze ci na co musisz zwracac uwage wybierajac biustonosz. Poza tym freya i panache nie sa takie tanie jak targowe staniki dlatego nie polecam kupowania przez internet bez jakiegos obeznania.

Napisał(a): BrafitterkaMyBra -

Witam - nie chcę być posądzona o spamowanie, ale tak się składa, że pracuję dla sklepu internetowego (mybra.pl), który powstał specjalnie dla kobiet, które nie mają dostępu do sklepów z dużym wyborem i mają daleko do brafitterek. W razie kłopotu z dobraniem stanika możecie po prostu napisać do nas. Dobieranie rozmiaru "na odległość" to dla nas codzienna sprawa ;-) Każdą z kobiet pytamy bardzo dokładnie o wymiary, o to, jak się zmierzyły i jak się czują i wyglądają w tych biustonoszach, które już mają. Wbrew pozorom można w ten sposób dobrze dobrać biustonosz. Mamy Freyę i Panache ;-)

Ważne jest abyś miała opis jak dobrać stanik, dużą rozmiarówkę albo kontakt. Ja miałam podobny problem i szukałam jakiegoś fajnego sklepu w internecie tak abym mogła się skontaktować i w razie co mógł mi ktoś pomóc. Trafiłam na liparie.pl i był to bardzo dobry wybór. Bardzo pomocne rady. Stanik idealnie dobrany i bardzo wygodny.

Ja nigdy nie byłam źle nastawiona do zakupów przez internet. W liparie.pl wybieram sobie fason, swój rozmiar znam, więc nie ma problemów. Kupowałam od nich już i kostiumy i gorsety i nigdy mi się nie zdarzały żeby rozmiar nie pasował. WALETTA

Przy dobieraniu rozmiaru ważne jest aby się dokładnie pomierzyć... I oczywiście rzetelność sklepu. Jeśli pisze np. 70 cm to ma być 70 cm.... Mi się udało trafić na taki sklep liparie.pl. Jeśli się dobrze sama pomierzysz to u nich trafisz na odpowiedni rozmiar, a jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz się ich poradzić. Znają się i wiedzą co i jak.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wybrać biustonosz przez internet?