49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń379
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Jak wybrać biustonosz przez internet? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak wybrać biustonosz przez internet?

Napisał(a): gość -

Niestety nie mam dużego biustu więc czasem muszę wspomagać się biustonoszem push up. Kupiłam niedawno taki w Liaprie i efekt rewelacyjny. Uniósł biust i go troszkę powiększył. Efekt nie jest nienaturalny więc to mi się bardzo podoba. Rozmiar dobrałam wobec ich rozmiarówki. Wszystko się idealnie zgadzało. www.liparie.pl/biustonosz/push_up.html

Napisał(a): ~rokoitaa -

A ja zaryzykowałam i zamówiłam sobie ostatnio dwa biustonosze tutajhttps://byann.pl/ i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jeden jest z takim modnym ozdobnym tyłem, a drugi w stylu półgorset. Żaden mnie nie uwiera, ale to najważniejsze. Maja bardzo modne rzeczy, a poza stanikami, zamówicie w tym sklepie również body i pończochy.

Napisał(a): ~Kirona -

Mając miseczkę E (ahh znam ten ból) nie łatwo jest znaleźć dobry biustonosz, który faktycznie podtrzyma to co ma trzymać jednocześnie ładnie wyglądając. Szukałam i szukałam aż w końcu dobrałam sobie stanik z Any Świat Kobiet. Trochę się obawiałam bo ceny przystępne, ale jak przyszedł do mnie to byłam bardzoooo pozytywnie zaskoczona. Fajna jakość, dobrze się nosi, fajnie podtrzymuje. Ponoszę go trochę dłużej i wyrobie sobie zdanie takie już na 100%, ale na tę chwilę, biustonosze będę kupować od nich.
Załączniki:

Napisał(a): ~kaśkak -

Przy dużym biuście należy zwracać uwagę na jakość biustonosza. Osobiście miałam kilka biustonoszy z bazarku i niesamowicie się zawiodłam. Druty zaczęły wychodzić po kilku tygodniach. Niedawno kupiłam miękki biustonosz typu soft z www.gaia.com. Niebyłam przekonana do tego typu biustonosza ale moje obawy rozwiały się,gdy pierwszy raz jego ubrałam . Polecam jego ubierać pod białą koszule,robi robotę !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wybrać biustonosz przez internet?