Reklama

80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +7
80 ppt ?

Jak wybrać łóżko do sypialni ? (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak wybrać łóżko do sypialni ?

Napisał(a): MixMasterMike -

glowadogory Jak choćby ten Link .
Przy wyborze łóżka zwróć uwagę na aspekt estetyczny i właściwości. Znam dystrybutora i powiem, że hilding jest firmą stojącą na dobrym poziomie. Osobiście posiadam 3 rok model łóżka Ocean + Original Mild i z całego zestawu jestem zadowolony. To prawda najważniejsza sprawa to wybór materaca. Należy pamiętać, aby dopasować optymalnie do swojego ciężaru ciała, odwracać co jakiś czas, dobrać w moim mniemaniu te z sprężynami kieszeniowymi. Łóżko również solidne, zapewnia dużą wygodę, atutem jest to, że przesyłają próbki materiałów i tworzą od zera. Co do stelażu to istnieje kilka rodzajów. Ja mam ten podnoszony ze skrzynią i nie narzekam.

Napisał(a): gość -

na pewno powinno być wygodne, ale też pasować do całości, do koncepcji, stylu jaki sobie wymyśliliśmy, żebyśmy się w nim czuli dobrze. Ale meble to jedna sprawa, drugą są fajne dodatki, co sprawią, że się nam w tej sypiali będzie fajnie odpoczywać, a takie na pewno można znaleźć tutaj Link fajne i ciekawe meble też.

Napisał(a): gość -

Radziłbym Ci poszukać dobrego materaca bo to on ma główny wpływ na naszą wygodę. Na nim nie powinno się oszczędzać. Ja mam od jakiegoś czasu dokładnie taki Link materac sprężynowy i mogę Ci powiedzieć że jest bardzo wygodny i nie skrzypi:)

Napisał(a): kobietka -

Bardzo istotna jest rama i materac jak już wspomniano. Rama musi być mocna, bo wchodzisz na łóżko z pewną siłą czasem dzieci skaczą.. po prostu musi być stablina, materac to część łóżka na której przede wszystkim odpoczywasz i spędzasz wiele godzin na spaniu, musi być odpowiednio dobrany tzn odpowiednio twardy, z dobrego surowca, wygodny... Fajnie jest jak łóżko ma też szuflady bo to bardzo praktyczna rzecz. Ostatnio oglądałam meble w różnych sklepach i bardzo mi się spodobała sypialnia z mebli bydgoskich, jednak na ta chwilę jeszcze nie będziemy wymieniać sypialni, z braku środków;/ale już śni mi się tamta po nocach:D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie ko do sypialni
  • dobre ko do spania
  • jak wybra ko do sypialni
  • lozka opinnie
  • dobre ka do sypialni
  • jakie najlesze lozka
  • jakie ko kupi
  • jakie zko do sypialni
  • szukam solidnego ka do sypialni
  • lozko do sypialni, opinie
Do góry strony: Jak wybrać łóżko do sypialni ?