64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
64 ppt ?

Jak wychować faceta? (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wychować faceta?

Napisał(a): pomyluna -

Dosłownie chodzi o wychowanie...ponieważ mój facet okazał się dużym dzieckiem. Sęk w tym, żeby się nie okazało, że jest także wiecznym dzieckiem. Nie potrafi podjąć samodzielnie żadnej decyzji, jest nieporadny i infantylny. Początkowo nie było tego tak widać i nawet chwilami myślałam sobie, że to urocze, że ni zgrywa macho. Ale teraz naprawdę mi to przeszkadza.
Zależy mi na nim, bo to bardzo dobry, miły i zabawny człowiek. Ale jak zrobić z niego bardziej stanowczego i męskiego?
Czy to jest w ogóle możliwe, żeby sobie wychować faceta?
INTERIA.PL

Re: Jak wychować faceta?

Napisał(a): gość -

Twój facet to już dorosła osoba..Ma taką osobowość ,a nie inna,ukształtowaną przez wychowanie rodziców itd..Taki już jest i nic z tym nie zdziałasz,albo akceptujesz,albo zmień faceta na bardziej stanowczego i pomysłowego...Miłego...

Ja juz probuje mojego meza wychowac od 4 lat i powiem ze robie postepy, ale tylko czesciowo Przestal pic, ale przestal mnie tez kochac jak kiedys Jest ze mna ale z wygody :( Ja dla niego robie wszystko on dl amnie jak najmniej lacznie ze spedzanym czasem, wyplata i podrozami
Ogolnie mi pasuje bo jest ciacho moje ale nie podoba mi sie w jaki sposob mnie traktuje od okolo roku ale tez narozrabialam tzn oszukiwalam, imprezowalam z innym ale go nei zdradzilam a on wierzy ze tak bylo i jest dla mnie obojetny wmawia ze go non stop zdradzam

Napisał(a): DontLookBack -

pomyluna Dosłownie chodzi o wychowanie...ponieważ mój facet okazał się dużym dzieckiem. Sęk w tym, żeby się nie okazało, że jest także wiecznym dzieckiem. Nie potrafi podjąć samodzielnie żadnej decyzji, jest nieporadny i infantylny. Początkowo nie było tego tak widać i nawet chwilami myślałam sobie, że to urocze, że ni zgrywa macho. Ale teraz naprawdę mi to przeszkadza.
Zależy mi na nim, bo to bardzo dobry, miły i zabawny człowiek. Ale jak zrobić z niego bardziej stanowczego i męskiego?
Czy to jest w ogóle możliwe, żeby sobie wychować faceta?
Trzeba było o tym myśleć przed a nie po. Tj przewidzieć co cię czeka. Bo szans zna tak poważną zmianę jego osobowości nie masz żadnych.

trudno zmienić dorosłego faceta te kwestie o wychowaniu mogą tylko nastawić negatywnie i przekornie. Najlepszą metodą może być stary sposób marchewki i utrwalania pożądanych zachowań przyjemnymi skojarzeniami o wtedy naprawdę można dużo zadziałać. Nawet jak trochę narozrabia to musi wiedzieć, że przegiął ale wzmacniać tylko zachowania pozytywne. Jeśli się zakłada, że jedna strona chce szczęścia drugiej to można wiele wybaczyć i cierpliwością pokazać co jest lepsze
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wychować faceta?