9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +2
9 ppt ?

Jak wyczyścić srebrny łańcuszek? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wyczyścić srebrny łańcuszek?

Napisał(a): karaniny -

Znacie jakieś sprawdzone sposoby, którymi mogłabym wyczyścić srebrny łańcuszek, tak żeby go nie zniszczyć? Wiem, że złoto oddaje się do jubilera, ale czy są do tego specjalne środki, które można kupić samemu? Nie chce mi się oddawać każdej rzeczy, bo wiem że po czasie będę musiała to zrobić ponownie, a poza tym lubię się bawić w takie sprawy.
Jeżeli jednak lepiej oddać do jubilera taki srebrny łańcuszek, to czy wiecie ile to kosztuje? Proszę o pomoc. :)
INTERIA.PL

Re: Jak wyczyścić srebrny łańcuszek?

Napisał(a): abce -

Czyszczę srebra . łańcuszki i inne srebra - cifem . Na ściereczkę umieść trochę cifu , połóż łańcuszek i złóż ściereczkę a następnie przeciągaj łańcuszek . Efekt po kilku przeciągnięciach . Tanio szybko i skutecznie czyszczę tak już kilkąnaście lat . Sprubój !

Napisał(a): ~KSENO -

abce Czyszczę srebra . łańcuszki i inne srebra - cifem . Na ściereczkę umieść trochę cifu , połóż łańcuszek i złóż ściereczkę a następnie przeciągaj łańcuszek . Efekt po kilku przeciągnięciach . Tanio szybko i skutecznie czyszczę tak już kilkąnaście lat . Sprubój !
A może "spróbuj"!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~beca -

~KSENO
abce Czyszczę srebra . łańcuszki i inne srebra - cifem . Na ściereczkę umieść trochę cifu , połóż łańcuszek i złóż ściereczkę a następnie przeciągaj łańcuszek . Efekt po kilku przeciągnięciach . Tanio szybko i skutecznie czyszczę tak już kilkąnaście lat . Sprubój !
SPADAJ!!!

Napisał(a): ~PPP -

~beca
~KSENO
SPADAJ!!!
Pisz po polsku to nie będzie uwag :PPP
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wyczyścić srebrny łańcuszek?