Reklama

9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Jak wygląda Maryja (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wygląda Maryja

Napisał(a): -

Bo jak wygląda szatan, ten chuj rogaty, to wiemy wszyscy.
Wiemy, że ma rogi, mawiają, że ma też widły i kopyta i inne takie tam....
Wiemy też o tym, że Pokusiciel jest duchem a mimo to można go namalować, tak jak można namalować Jezusa, co się ufa.
Maryja Panna Zawsze Dziewica, w przeciwieństwie do duchów jest z krwi i kości, więc nie pokusą, ale wręcz obowiązkiem naszym jest uwiecznienie jej na płótnie.
Chciałbym, by ktoś mi pomógł podjąć się tego zadania, zadania trudnego, ale ambitnego.
Oczywiście nie będziemy malować farbami, tylko światłem, bo od tego jest komputer by ręce nie śmierdziały olejem rzepakowym i chemikaliami.
Ja jako autor pomysłu, muszę postawić wstępne warunki a więc :
Trzeba na malunku uwzględnić jej wiek podczas Porwania do nieba a wygląda on tak :
18 lat w chwili narodzin Jezusa
dodatkowe 33 lata w czasie życia Jezusa
2 - 10 lat po śmierci Jezusa.....
Ewentualny współtwórca musi też wziąć pod uwagę, nie tylko jej wiek, ale panujące wówczas warunki bytowe rzutujące na obraz twarzy... Chodzi o to, by obraz w miarę oddawał rzeczywistość.
Czekam na propozycje współpracy.
INTERIA.PL

Re: Jak wygląda Maryja

Napisał(a): Gość -

jechowa Dopiszę jeszcze, że musielibyśmy uwzględnić semickie rysy a następnie domalować dwa promienie wypływające z serca ..
Biały i czerwony.
W żadnym wypadku czarno, żółto czerwone....
Niemcy i Żydzi to ch.......
Bełkot ....

Gość toz masz ja na figurach katolickich ,nie jest jedna zawszedziwica ,jest ich tysiace ,wszedzie a najwiecej na wsiach i tam mohery stoja i sie modla balwochwalcy do tych figur!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))
to ile tych matek boskich jest w polsce????????????????????????

Gość
Gość toz masz ja na figurach katolickich ,nie jest jedna zawszedziwica ,jest ich tysiace ,wszedzie a najwiecej na wsiach i tam mohery stoja i sie modla balwochwalcy do tych figur!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))
TYSIACE I WSZYSTKIE ZAWSZE DZIEWICE!!

Gość
Przeczytaj biblię a dowiesz się ile Jezus miał matek !!?

Gość
Gość
TYSIACE I WSZYSTKIE ZAWSZE DZIEWICE!!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak wyglda maryja
  • jak wyglada maryja
Do góry strony: Jak wygląda Maryja