Jak wygrywać u bukmachera? (100)

Temat dotyczy artykułu: Jak wygrywać u bukmachera?

Filip kilka lata temu skończył anglistykę, ale jego pasją są zakłady bukmacherskie. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych polskich ekspertów na dynamicznie rozwijającym się rynku firm bukmacherskich.

Komentarze (100)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Agr -

Gram tylko typy systemem: w w w sportbiznes. c o m . p l i wygrywam kasę codziennie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kamilek565 -

Ja na Bet4win zazwyczaj zarabiam. System z dobrymi autorskimi analizami Typy Pre Match i live na aplikacji pozwalają na dobre wyniki. Już przez paru przeszedłem jednak na razie zostaję u nich.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): vvdrr -

Jest taka platforma bukmacherska jak Totolotek. Mi się tutaj dobrze gra. Wiadomo – każdemu odpowiada co innego, teraz jest multum tych stron do gry online, więc można coś dla siebie znaleźć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): propek1234 -

Dla mnie numerem jeden informacji piłkarskich jest serwis, który znajdziesz tu playsport.pl. Na jego stronach zamieszczane są tabele z aktualnymi wynikami meczy ponad stu lig piłkarskich. Zaawansowane statystyki piłkarskie to moim zdaniem sposób na poprawienie trafień w zakładach bukmacherskich.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): xxx -

czy można ogrywac bukmacherów ????/
Można
czy można przeprowadzić wywiad z kim takim co to potrafi ???
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Pamiętasz jakąś szczególną wpadkę bukmacherów?

Napisał(a): bekon -

Witam,
No to co Filipek powiedziałeś na temat spotkania Szwecja - Dania na euro "Przed tym meczem bukmacherzy dosyć późno zorientowali się, że tylko remis 2:2 da awans obu drużynom. Firmy bukmacherskie zmniejszały tylko kursy na remis, a ludzie obstawiali dokładny wynik 2:2, na który był ogromny kurs bodajże 16/1."
Po pierwsze bukmacherzy wycofali ofertę, czyli możliwość oddania takiego typu zaraz po meczu Włochy - Szwecja który jak wiemy zakończył się wynikiem 1:1.
Po drugie kursy na spotkanie zostały obniżone do 1.60 na remis a na DW 2:2 na 1.80 sam obserwowałem to co się dzieje i nie wlepiaj kitów ludziom że się buki nie zorientowały, jak się w polsce zorientowały to chyba nie muszę pisać co działo się w choćby nawet w Anglii.
Odpowiedź (0)

Cala prawda o Filipie S. vel DjSosna

Napisał(a): Pawel -

facet zalozyl platną (lol) strone, na której podawal swoje typy. Pobierał abonament 50 zł ! Przecież gdybym byl tak dobrym typerem, to siedzialbym cicho i wygrywał. Ale wielu ludzi sie skusiło, wiem jak wielu bo czesto korzystalem z konta znajomego, który sie tam zarejestrowal. W zamian w ciągu chyba 2 lat doprowadzil wielu ludzi do bankructwa, którzy zdecydowali sie grac jego typy. Czesto bylo tak, ze ludzi wygrywali na swoich typach a tracili na typach DjSOSNY. Statystyki byly nieubłagane, prawie wszystkie miesiace na minusie lub na lekkim plusie, który nie pozwalal nawet na pokrycie abonamentu. Niekulturalne wymiany zdan z abonamentami, jedyny argument pana Filipa : "Jesli sie nie podoba wt mozesz zrezygnowac". Niekiedy w gazecie z która wspolpracowal podawal zupelnie inne typy niz na stronie, czesto przeciwne !!
Z koncem ubieglego sezonu Pan Filip dal sobie zupelnie spokój z podawaniem typów na swojej stronie, bo ludzie chcieli go juz zlinczowac.
Swoje typy z rownie mizernym skutkiem publikuje na platnej stronie angielskojezycznej.
Osobiscie nie mam nic do tego Pana, ale chcialbym troche wyprostowac ten wizerunek, który podala Interia. Prosze mnie nie krytykowac, bo poparcie moich słów mozecie znalezc, na kilku polskich forach bukmacherskich.
Odpowiedzi (2)

co myslicie o progresji

Napisał(a): longin -

dj sosna ma typy le dla siebie dobre a ludziom daje do bani
Odpowiedź (0)

Typy Rozne......

Napisał(a): Qniversall -

Mozna grac ,nieznajac sie zupelnie.Gram systemem skroconym 3 z 13 na kursy powyzej 3,00.Jeszcze nie przegralem!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

dobre typy?

Napisał(a): Tin -

Najlepszym typerem w Polsce jest Beri i jego system 4 z rzedu (6lat na plusie) a nie jakis Sosna ktory ciagle jest na minusie...
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz