103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +24
103 ppt ?

Jak zagadać do dziewczyny?? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zagadać do dziewczyny??

Napisał(a): ~Maccmila -

Hej. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to jak zagadać do dziewczyny, tak żeby podryw był udany? Zastanawiam się co można powiedzieć, gdy kobieta przeze mnie dopatrzona np. w barze, której kompletnie nie znam zdecydowała mi się dać swój numer. Nie mam gdzie poznać laski, bo pracuję w IT, nie jestem tragicznie wyglądający, ale przez brak doświadczenia nie wiem co powinienem powiedzieć. Słowne gry dla dziewczyn to jak chleb powszedni, ale nie chce wylecieć z tekstem „czy to twój kasztan”… Macie jakieś dobre teksty w zanadrzu, żeby od razu nie chciała uciec z powrotem do swoich koleżanek, tylko trochę ta kobieta pogadała i dała się poznać. Nie chce być jak taki wlapiający się w upatrzoną, zanudzający ją standardowymi tekstami, które słyszała od każdego kolesia podbijającego do niej?
INTERIA.PL

Re: Jak zagadać do dziewczyny??

Napisał(a): ~Iza -

Chyba powinieneś zacząć od pytania, jak znaleźć dziewczynę, bo z tego co piszesz wynika, że w Twoim otoczeniu nie ma zbyt wielu kobiet. Nie ma jednego i dobrego sposobu na to, jak zagadać do dziewczyny, każda z nich jest inna i każdej spodoba się co innego. Ja uważam, że najlepiej po prostu być sobą. No i liczy się odwaga! Bo bez tego, nie zagadasz do żadnej kobiety. Dobrze by było, jakbyś pochodził na randki i nabrał wprawy w podrywaniu dziewczyn. :)

Napisał(a): ~gość -

Oj facet, zwyczajnie zagadaj. Najpierw powiedz cześć i się uśmiechnij a gdy na ciebie spojrzy zapytaj - powiesz mi jak masz na imię aniele?

Jeśli mimo to będzie chciała cię spławić mówiąc, że nie ma nic wspólnego z aniołem zawsze można obrócić to w żart i dodać, może być diablico.

Gdy mimo wszystko odejdzie patrząc na ciebie jak na idiotę, to znaczy, że nie jesteś w jej typie.

Napisał(a): ~Minimax -

Ci co napisali ze powinienes byc soba maja racje. Czego onie nie powiedzieli ... ja dopowiem. Gdy przejmujesz sie tym co masz powiedziec ... to w danym momencie JUZ nie jestes soba. Dlaczego ??? Bo sie boisz .. boisz sie ze zostaniesz odzucony, wysmiany .itp. itd. Jest tego strachu duzo w nas ... mozna powiedziec ze AZ za duzo. Gdy strach bierze gore NIGDY nie bedziemy pradziwym soba. Nasze miesnie sa spiete, nie jestesmy rozluznieni i nasz umysl nie pracuje tak jak powinien .. a co za tym, idzie ... robimy smieszne bledy ... i wygladamy jakbysmy mieli 2 klepki w glowie ... choc ich tam jest wiecej.

Jak temu zaradzic ???

Popatrz na te mysli ktore sie pojawiaja. jak je mozesz obserwowac ... to znaczy ze to nie TY. Obserwator i rzecz obserwowana nie moga byc TYM samym. Skoro tak to nie musisz dawac uwagi tym myslom. Poczuj skad sie one biora / jakie uczucie z tym jest powiazane. Spytaj sie siebie czy te mysli to strach?? Jesli tak to gdzie on we mnie jest??? Idz za tm co czujesz , obserwuj siebie/cialo neutralnie i pozwol sie temu objawic. Gdy ten strach poczyujesz to go obserwuj jak jastrzab swoja ofiare . Jak z tym zostaniesz i bedziesz to w sobie czul .. to to uczucie zacznie topniec. Sama obserwacja to powoduje. Jak bedziesz przez jakis czas to robil czyli patrzyl najpierw na mysli - dochodzil do uczucia i go rozmywal w nicosc ... to w pewnym momencie mysle przestana naplywac z taka czestotliwoscia jak przedtem. przyjdzie rozluznienie ... i zaczniesz byc blizej tego czym jestes niz dalej. Pojawi sie swoboda myslenia i blyskotliwosc. To napewno ci pomorze nawiazac kontakt z dziewczyna. Jak sie pozbedziesz duzej ilosci strachu ... to kto wie ...... moze ta ktorej sie nawet nie spodziewasz bedzie czekala gdzies na Ciebie. Nie bedziesz sie musial nawet wysilac ... bo to co bedzie sie dzialo bedzie zaskoczeniam dla was obojga i przyjdzie jaknajbardziej naturalnie :) :) Nie wierz w nic co napisalem ... bez sprawdzania tego. Powodzenia.

Napisał(a): julciaDe -

Nawet jak poznasz jakaś niunię i tak się rozwiedziecie za jakieś
od 5 do 15 lat .
Pewnie i tak nie posłuchasz, bo masz do wykonania misję
spłodzenia nowych pokoleń które nosisz w swoich jajkach .

Jak wykonasz swoją misję ta więź między ludźmi zwaną
miłością umiera, wypala się, obumiera, usycha .

Napisał(a): ~Minimax -

julciaDe Nawet jak poznasz jakaś niunię i tak się rozwiedziecie za jakieś
od 5 do 15 lat .

To co napisales tyczy sie TYLKO milosci (uczucia) tworzonego przez nasze mysli/pragnienia... a tych w nas jest mnostwo. uczucie takie trwa z regoly do 2 lat, nie dluzej. Jest tez cos co sie nazywa prawdziwa milosci i to nigdy nie ginie ... bo ta energia jest nam dawana zawsze wtedy gdy sie odradzamy. Bardzo wierzacy niech sobie daruja czytanie. Herezje religijne mowia nam ze mamy jedno zycie itp. To BAJKI dla niegrzecznych dzieci. Kazdy kto ma rozum i pare wolnych komorek moze zaobsewrowac w naturze ze jest inaczej. Wszystko sie odradza. Istnieja cykle. Czlowiek tez jest nim poddany. Odradzamy sie co jakis czas , tylko jako ludzie, za kazdym razem z nowa osobowoscia i cialem. Stara osobowosc jest KASOWANA i nie ma do niej powrotu. Ale za kazdym razem gdy umielismy stworzyc w sobie prawdziwie uczucie milosci .. a na to potrzeba miec zbalansowana psychike ... ta energia jest wgrywana do nowej osobowosci i tak sie znajduje. NIe mozna jej unicestwic. ta energia przyciaga do nas osoby z ktorymi ta milosc kiedys w poprzednbich zyciach dzielilismy. Kiedys drogi takich dwojga sie skrzyzuja i blyskawicznie pojawia sie "CHEMIA". Wtedy szansa ze bedzie rozwod .. jest prawie zerowa, bo Ci ludzie sa ze soba zgrani, harmonia bedzie im towarzyszyc ... sa na podobnym poziomie rozwoju swiadomosci ... rozumieja siebie nawzajem ... bez slow nawet. Ale w tym CHORYM , NIENORMALNYM SWIECIE . w jakim zyjemy to rzadkosc. Czy warto czekac na taka osobe .. Ja nie mam watpliwosci ze TAK. ale wiekszosc ludzi nie ma cierpliwosc .. a chce wszystko miec od razu... a za ta glupote sie placi niestety. Takie zycie. Pzdrv

Napisał(a): ~don zuan -

to z tym kasztanem jest super !!! zwłaszcza jeśli powiesz wskazujac na leżącą psią kupę :))) jeśli nie dostaniesz w trąbę a laska się uśmiechnie to będzie znaczyło, że ma dystans do siebie aTY jej się naprawdę podobasz . to nie jest żart . mam 54 lata i pewne doświadczenie. i żeby nie było, że dawniej ble ble ble.... moja aktualna partnerka ma o 30 mniej. prawda jest taka, że czego byś nie powiedział "zagadując" jeśli jej się spodobasz to zostaniesz o tym poinformowany, musisz tylko to zauważyć a jeśli nie to żadne poematy nie pomogą.

Napisał(a): ~Kosa -

julciaDe Nawet jak poznasz jakaś niunię i tak się rozwiedziecie za jakieś
od 5 do 15 lat .

Z tego co piszesz wynika że zostałaś zraniona i to w dość brutalny sposób. Człowiek nie jest zwierzęciem, oczywiście dużo zależy od jego wychowania i charakteru, no ale gały widziały co brały czyż nie? Z natury jesteśmy zwierzęciem stadnym, lubimy towarzystwo i ta więź przy minimalnym wysiłku nie powinna usychać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zagadać do dziewczyny??