43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +1
43 ppt ?

Jak zainteresować sobą dziewczynę starszą ode mnie? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zainteresować sobą dziewczynę starszą ode mnie?

Napisał(a): ~adamek -

Pomocy! Podoba mi się jedna laska, która jest dwie klasy wyżej, ale ona chyba nie jest mną zainteresowana. Jest starsza tylko o rok, więc nie ma tragedii, ale chyba ugrzęzłem w tzw. friend zonie :D. Czy jest jakaś możliwość, żeby wyjść poza miano kumpla, czy raczej jestem stracony? Jestem w LO dopiero, dlatego ta "ogromna" różnica może mieć znaczenie. A! Nie wyglądam źle ;) nie widać pomiędzy nami takiej równicy.
Pytanie to kieruje do dziewczyn :D

Re: Jak zainteresować sobą dziewczynę starszą ode mnie?

Napisał(a): ~Ewa -

~Ewa Podobasz się sobie, pewnie ze sobą potrafisz interesująco rozmawiać. Gdyby ona była taka jak, nie miałbyś o co pytać.
Dodam, że w znacznej mierze sam sobie na pytanie odpowiedziałeś. Przecież ona widzi jak wyglądasz.

Napisał(a): Jiraya -

To zle kierujesz swoje pytanie. Baby szybko kalkuluja i po 7miu sekundach zapada decyzja czy wogole jestes opcja. Jesli chemia nie zaiskrzy to juz nic nie zrobisz. Facet moze sie zakochac z opoznieniem, baba nie. Chocbys uwiezione kociaczki w stroju strazaka z drzew sciagal czy zostal bohaterem narodowym juz spaliles swoje szanse. Pamietaj tez ze jak trafi ci sie laska ktora za toba biega - ocen czy ci sie podoga na chlodno, nie angazuj sie, rob minimum i bedziesz mial dobrze do konca zycia.

Napisał(a): gość -

Dawaj jej jakieś znaki typu patrz na nią dłuższą chwilę żeby zauważyła ja tak robiłam i działało np patrz kiedy wyjdzie z zakrętu żebyscie wpadli na siebie i wdedy przeprosić i spujrz jej w oczy może kiedy ona spojrzy na ciebie to lekko się uśmiechnij życzę powodzenia
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zainteresować sobą dziewczynę starszą ode mnie?