52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
52 ppt ?

Jak zainteresować sobą kolegę z pracy? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?

Napisał(a): gość -

I działa:P Gdyby nie to, że ja miałem żonę ,a ona męża - to bym ją tam zabrał, żeby się dowiedzieć tego ciągu dalszego:( A tak to się skończyło na rozważeniu kilku wariantów... ale też było gorąco :p
INTERIA.PL

czekaj tatka latka.
Jak Ci zalezy to probuj malymi kroczkami,badz mila i dziekuj za kazda przysluge,jakby to bylo nie wiadomo co. Mozesz przyniesc jakies ciasto lub slodycze w rewanzu,zapytac kiedy ma urodziny i zrobic jakas niespodzianke. A pozniej bedzie twoj jak nic.

Napisał(a): -

Ja polecę zupełnie co innego. Odpuść sobie. Podrywaj wszędzie, ale nie w pracy, bo to tylko prowadzi do problemów. Co prawda może nie aż tak dużych, jakby to był Twój podwładny, albo przełożony, niemniej jednak też może poważnie karierą zawodową zachwiać. Trzeba liczyć się z tym, że jak spróbujecie, to taki związek może po prostu się nie udać. Wtedy są problemy ze współpracą w takim środowisku, bo i nie można się całkiem od takiej osoby odseparować, a po takim nieudanym związku uczucie z jednej strony wciąż może być silne. Poza tym któraś ze stron może okazać się niedojrzała i próbować się mścić w pracy za taki nieudany związek to oskarżeniami o molestowanie, czy mobbing, to poprzez sabotowanie nawzajem swoich projektów itp. Miejsce pracy to kiepskie miejsce na jakiekolwiek romanse.

chyba weszłam na portal dla nastolatek. jak poderwać faceta?????

ile ty masz lat?

każdy facet jest inny
każda praca i warunki w niej inne
każdy lubi co innego
wiec tu nie ma uniwersalnego sposobu na poderwanie kolegi w pracy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?