52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
52 ppt ?

Jak zainteresować sobą kolegę z pracy? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?

Napisał(a): gość -

I działa:P Gdyby nie to, że ja miałem żonę ,a ona męża - to bym ją tam zabrał, żeby się dowiedzieć tego ciągu dalszego:( A tak to się skończyło na rozważeniu kilku wariantów... ale też było gorąco :p
INTERIA.PL

Re: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?

Napisał(a): gość -

czekaj tatka latka.
Jak Ci zalezy to probuj malymi kroczkami,badz mila i dziekuj za kazda przysluge,jakby to bylo nie wiadomo co. Mozesz przyniesc jakies ciasto lub slodycze w rewanzu,zapytac kiedy ma urodziny i zrobic jakas niespodzianke. A pozniej bedzie twoj jak nic.

Re: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?

Napisał(a): -

Ja polecę zupełnie co innego. Odpuść sobie. Podrywaj wszędzie, ale nie w pracy, bo to tylko prowadzi do problemów. Co prawda może nie aż tak dużych, jakby to był Twój podwładny, albo przełożony, niemniej jednak też może poważnie karierą zawodową zachwiać. Trzeba liczyć się z tym, że jak spróbujecie, to taki związek może po prostu się nie udać. Wtedy są problemy ze współpracą w takim środowisku, bo i nie można się całkiem od takiej osoby odseparować, a po takim nieudanym związku uczucie z jednej strony wciąż może być silne. Poza tym któraś ze stron może okazać się niedojrzała i próbować się mścić w pracy za taki nieudany związek to oskarżeniami o molestowanie, czy mobbing, to poprzez sabotowanie nawzajem swoich projektów itp. Miejsce pracy to kiepskie miejsce na jakiekolwiek romanse.

Re: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?

Napisał(a): gość -

chyba weszłam na portal dla nastolatek. jak poderwać faceta?????

ile ty masz lat?

każdy facet jest inny
każda praca i warunki w niej inne
każdy lubi co innego
wiec tu nie ma uniwersalnego sposobu na poderwanie kolegi w pracy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zainteresować sobą kolegę z pracy?