124
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń814
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
124 ppt ?

jak zapomnieć o kimś kogo się tak bardzo kocha (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jak zapomnieć o kimś kogo się tak bardzo kocha

Napisał(a): Gość -

Moja sytuacja jest bardzo skąplikowana szukam porady jak wydostać sie z tych mysli ktore ciągną mnie w nicość nie moge spać jeść jestem na tabletkach anty depresyjnych i nadal ciągle myśle!!!!!!!!!!

Moja miłość jest irracjonalna związałam się z facetem ktory na początku był wspaniały, kochany,kiedy sie zorientował ze nie da sie mną manipulować zacząl być agresywny nerwowy,wiem ze powinnam go za to nienawidzieć ale nie umiem i pomimo ze mnie wyzywal i pobił kocham go i nie umiem o nim zapomniec.Wyrzuciłam go z domu i wtedy bylo mi najciężej ale mineły juz dwa tygodnie a ja dalej nie mogę zapmnieć.Nikt mnie nie rozumie.

Napisał(a): beuze -

to co napisalas zmienia postac rzeczy.tkwisz w toksycznym zwiazku ktory kiedys cie zabije jesli nie znajdziesz wsobie tyle sil by z niego uciec.wiem ze byc moze to nie to co chcesz uslyszec ale facet ktory uderzyl i ponizyl swoja kobiete zrobi to znowu inigdy nie bedzie jej szanowal.musisz z tym walczyc i byc stanowcza.naprawde

Napisał(a): beuze -

musisz wytrzymac.wiem jak to boli.wczesniej bylam w takim zwiazku przez 7 lat.bita,gnebiona,ponizana,oszukiwana.nie mialam dokad pojsc a on nie chcial sie wyniesc.czulam sie jak zero,wierz mi.mimo ze tak naprawde uwazam sie za wartosciowa kobiete.po prostu czasem zle trafiamy.zawsze kupuje sie kota w worku.i wiesz kiedy juz siegnelam dna powiedzialam sobie stop!!!nie ja jestem zerem tylko on.na poczatku tez go kochalam tak jak ty .ale z czasem kiedy takie sytuacje sie powtarzaly po prostu wzbudzal we mnie litosc i splywalo to po mnie.az ktoregos dnia podnioslam dumnie glowe i odeszlam.wiesz poczulam ze oddycham,ze zyje.potem spotkalam moja milosc.tez nie bardzo szczesliwie mi sie trafilo.ale mimo iz nigdy nie bedziemy razem dal mi tyle szczescia ze te chwile z nim spedzone starcza mi na wiele.ty tez dasz rade.musisz sie uwonic od swojego kata.a on poszuka innej ofiary.

Ja przez ten rok straciłam wszystkich znajomych bo on nie chciał lub nie mogł beze mnie wytrzymac sam ,jak gdzies chciałam isc to zaraz było ze wszyscy sa od niego wazniejsi itp.Nie mam teraz nikogo procz rodziców a z nimi nie zawsze da sie porozmawiać o wszystkim.Chciałabym zeby cierpiał za to co mi robił.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zapomnie o kim kogo si kocha
  • jak zapomniec o kims kogo sie kocha
  • jak zapomnie o kim kogo si kochao a z kim ju si nie bdzie
  • jak zapomniec o milosci
  • jak nie myslec o kims kogo sie kocha
  • jak.zapomniec o kims forum
  • jak przestac myslec o kims kogo sie kocha
  • czy mozna zapomniec o kims kogo sie kocha
  • jak zapomniec o kims forum
  • jak zapomniec o kim kogo bardzo sie kocha