9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

jak zerwać z dziewczyną? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak zerwać z dziewczyną?

Napisał(a): ~zeno -

Prosta sprawa - potrzebuje jasnych odpowiedzi i sprawdzonych rozwiazań! Chce zerwac z dziewczyna, strasznie mnie wkurza, ciagle czegoś ode mnie chce i ciagle jej mało, dodatkowo nie chce ze mną uprawiać seksu, że niby to jeszcze nie to, że musi być pewna i że ona musi wiedzieć, że to ten jedyny. Jak jej powiedzieć, ze to koniec? Najlepiej jak najmniejszym moim udziałem, myslałem, zeby po prostu status na fb zmienić, ale może pomyśleć, że to jakiś błąd na fb i zacznie do mnie wypisywać. To może sms? Czy zadzownić? A może pogadać? Tylko co mam jej powiedzieć - znacie jakies unwersalne teksty przy rozstaniach? Mysle na razie, ze "zaslugujesz na kogos lepszego" bedzie super. Co myślicie? Jak wy zosatwialiscie swoje eks?
INTERIA.PL

Re: jak zerwać z dziewczyną?

Napisał(a): ~gośc -

Jak będzie przechodziła koło ciebie to całuj się z jakąś inną dziewczyną, jak to zobaczy, to sama z tobą zerwie. Seks jednak nie jest najważniejszy w związku ważna jest również miłość, jeżeli ją kochasz a ona ciebie, to warto poczekać, jeżeli zaś nic do niej nie czujesz, to lepiej odejdź bo skrzywdzisz wtedy ją i siebie.

Napisał(a): ~noooł -

Czytając to co napisałeś, doszedłem do wniosku, że jesteś niedojrzałym dzieciakiem. Nie chcesz z kimś być, to umawiasz się z tym kimś i mówisz mu o tym. Twierdzisz, że ten związek Ci nie odpowiada i nie widzisz dla niego przyszłości, więc nie ma sensu się oszukiwać. Przepraszasz za stres, przepraszasz za wszystko o co ma do Ciebie żal, szczerze życzysz szczęścia w życiu, po czym wręczasz jakiś drobny upominek, żegnasz się krótko i odchodzisz. Tyle.

Napisał(a): ~mARiO -

Ile Ty masz lat, drogi Zeno? Bo brzmisz jakby to była Twoja pierwsza dziewczyna. Wcale się nie dziwie, że to nie jest dla Ciebie łatwe, bo zrywanie za pierwszym razem to ciężka sprawa. Przestań tylko udawać pajaca, a przyznaj się, że się po prostu boisz. Pozujesz póki co. Porozmawiaj ze swoją dziewczyną, ja myślę, że to nie jest kobieta dla Ciebie, bo inaczej nie chciałbyś z nią zrywać przez brak seksu.

Napisał(a): olianka -

Jak zakończyć związek z kobietą? Przede wszystkim bądź mężczyzną! Skoro chcesz zerwać z dziewczyną, to weź to na barki i zamiast szukać sposobów, jak sprytnie okazać jej brak szacunku (zerwanie przez sms czy poprzez zmianę statusu na FB tym właśnie jest), to powiedz jej szczerze, dlaczego związek chcesz zakończyć. Proste? Proste, ale rzadko kiedy faceci tak robią, zresztą i kobiety nie są w tej materii lepsze.

Napisał(a): ~szuwarek -

Musisz jej to powiedzieć wprost człowieku. Pomyśl jak ty byś chciał być potraktowany jakby dziewczyna chciała zrywać z tobą? Raczej byś nie chciał się dowiedzieć o tym z smsa albo komputera bo to niepoważne i paskudne na dodatek. Poza tym nie mów jej, że zasługuje na kogoś lepszego, bo to może być różnie interpretowane. Najlepiej jest powiedzieć, że już jej nie kochasz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak zerwać z dziewczyną?