151
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +4
151 ppt ?

Jak zregenerować suche włosy? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zregenerować suche włosy?

Napisał(a): Gajak -

Mam ten sam problem z włosami, w dodatku ciągle używam suszarki i prostownicy bo w innym przypadku moje włosy wyglądają tragicznie, każdy w inną stronę:/ nie wychodzę z domu bez ich wyprostowania. stosuje maseczke wax i dodatkowo jedwab, nawet pomaga. Po tej maseczce włosy są całkiem inne w dotyku, ale wiadomo potrzeba czasu żeby włoski się zregenerowały. Najlepiej obciąć końcówki, ale jeśli o mnie chodzi to mi strasznie szkoda ponieważ zapuszczam włosy i narazie odpuszczę te końcówki, bardzo pomaga moim włosom też olejowa nie

Napisał(a): -

Jak dla nie najlepsze są kosmetyki naturalne bez silikonów wypróbuj tego:
http://rani-art.pl/glowna/741-olejek-sesa-do-pielegnacji-wlosow.html
http://rani-art.pl/glowna/774-kokosowy-olejek-do-wlosow-vatika.html
Naprawdę polecam są super!!

Napisał(a): gość -

Z naturalnych sposobów na suche włosy to olejek arganowy czy kokosowy. Mnie osobicie pomaga tez jedwab, włosy po nim są mięciutkie w dotyku. A jeśli chcesz jakąś maskę na włosy to polecam maski firmy biovax, efekty są świetne.

Jeśli chodzi o regenerację suchych włosów to jest sporo kosmetyków i masek, które pomagają odżywiać i nawilżać. Pytanie co jest przyczyna takiego stanu rzeczy. W dobrych salonach (np w In Harmony) możesz zrobić usg włosa - wtedy wiadomo dokładnie o co chodzi. Warto też rozważyć zmiane koloryzacji (jeśli stosujesz) na delikatniejszą, lub do farbowania dodawać np olaplex.

Przede wszystkim sprawdź, czy tylko włosy są przesuszone czy także skóra głowy. Warto zmienić kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów na 100% naturalne. Farbować naturalną farbą, nie chemiczną. Ja naturalne kosmetyki do mycia i farbowania kupują w Miraflores. Na miejscu można też się umówić na wizytę u trychologa, który wykona badanie małą kamerką i dokładnie sprawdzi stan skóry głowy i włosów (np. czy mieszki włosowe są otwarte, czy są zanieczyszczone, jaki jest % nowych, rosnących włosów)i zaleci leczenie lub odpowiednią pielęgnację.

gość Przede wszystkim sprawdź, czy tylko włosy są przesuszone czy także skóra głowy. Warto zmienić kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów na 100% naturalne. Farbować naturalną farbą, nie chemiczną. Ja naturalne kosmetyki do mycia i farbowania kupują w Miraflores. Na miejscu można też się umówić na wizytę u trychologa, który wykona badanie małą kamerką i dokładnie sprawdzi stan skóry głowy i włosów (np. czy mieszki włosowe są otwarte, czy są zanieczyszczone, jaki jest % nowych, rosnących włosów)i zaleci leczenie lub odpowiednią pielęgnację.
Dzięki za podpowiedź. Chętnie się wybiorę do tego Miraflores. Zwłaszcza przyda mi się konsultacja trychologa. Ostatnio mam problem z wypadaniem włosów i swędzeniem skóry głowy. Czy tam trzeba się jakoś do tej wizyty przygotować? jakieś badania przynieść, coś wiesz?

Napisał(a): nataliaglik -

Ja również zastanawiałam się nad taką wizytą ale w końcu nie wybrałam się. Postanowiłam posłuchać dziewczyn na blogach oraz sprobowałam olejowania włosów. Było fajne ale trochę obciążało moje włosy. Obecnie kupuję częściej kosmetyki z olejkami. Takie samo dobre działanie ale nie obciążają włosów ( mam skłonności do przetłuszczania się).

Swoją drogą to widziałyscie jakie nowe odżywki są w Biedronce? Perfect Me? Muszę przyznac,ze jest to jedno z moich lepszych odkryć w ostatnim czasie. Odżywki dobrze nawilżają włosy ,sprawiają,że te są mocniejsze oraz wyglądają lepiej. Wypróbowałam różową oraz zieloną
Załączniki:

gość
gość Przede wszystkim sprawdź, czy tylko włosy są przesuszone czy także skóra głowy. Warto zmienić kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów na 100% naturalne. Farbować naturalną farbą, nie chemiczną. Ja naturalne kosmetyki do mycia i farbowania kupują w Miraflores. Na miejscu można też się umówić na wizytę u trychologa, który wykona badanie małą kamerką i dokładnie sprawdzi stan skóry głowy i włosów (np. czy mieszki włosowe są otwarte, czy są zanieczyszczone, jaki jest % nowych, rosnących włosów)i zaleci leczenie lub odpowiednią pielęgnację.
Dzięki za podpowiedź. Chętnie się wybiorę do tego Miraflores. Zwłaszcza przyda mi się konsultacja trychologa. Ostatnio mam problem z wypadaniem włosów i swędzeniem skóry głowy. Czy tam trzeba się jakoś do tej wizyty przygotować? jakieś badania przynieść, coś wiesz?

Najlepiej skontaktuj się z p. Ewelina Maj z Miraflores - ona ci wszystko wytłumaczy, jakie badania itp.

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

gość Jeśli chodzi o regenerację suchych włosów to jest sporo kosmetyków i masek, które pomagają odżywiać i nawilżać. Pytanie co jest przyczyna takiego stanu rzeczy. W dobrych salonach (np w In Harmony) możesz zrobić usg włosa - wtedy wiadomo dokładnie o co chodzi. Warto też rozważyć zmiane koloryzacji (jeśli stosujesz) na delikatniejszą, lub do farbowania dodawać np olaplex.
Ja stosowałam Olaplex i faktycznie jest super!Ale usg włosa nigdy nie robiłam, fajnie, że w salonie fryzjerskim o tym pomyśleli!

Napisał(a): KiziaMizia -

Ja mam jasne, gęste, kręcone włosy, które są z natury bardzo suche. Nigdy nie używam suszarki, bo po suszarce moje włosy nie dadzą się już rozczesać. Używam odżywki placenta, którą kupuję w bardzo dużym opakowaniu. Odzywka jest naprawdę duża i starcza mi na jakieś pół roku. Zwykłych odżywek nie mogłam stosować, bo zawarte w nich silikony po jakimś czas bardzo niszczyły mi włosy. Bardzo dobrze działają maski z olejów np czystego arganowego i kokosowego. Nakładam je na godzinę przed myciem głowy. Ważne jest aby odżywiać olejami nie tyle same włosy, co skórę głowy. Często tez podcinam włosy. Niestety nie mogę mieć bardzo długich bo są trudne w pielęgnacji. Utrzymuję stałą długość do łopatek.
Załączniki:

Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niesfornymi kosmykami?
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki!
W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu!
Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 .
Pozdrawiamy- Delta Edukacja

gość Jeśli chodzi o regenerację suchych włosów to jest sporo kosmetyków i masek, które pomagają odżywiać i nawilżać. Pytanie co jest przyczyna takiego stanu rzeczy. W dobrych salonach (np w In Harmony) możesz zrobić usg włosa - wtedy wiadomo dokładnie o co chodzi. Warto też rozważyć zmiane koloryzacji (jeśli stosujesz) na delikatniejszą, lub do farbowania dodawać np olaplex.
A czy w tym salonie In Harmony dobrze farbują włosy? Bo w poprzednim mi zniszczyli... :-(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Odywka hasna opinie
  • odzywka hasna
  • odzywka hasna do wlosow
  • hasna odzywka
  • odywka hasna do wosw forum
  • odywka hasna
Do góry strony: Jak zregenerować suche włosy?