Reklama

103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +2
103 ppt ?

Jak zrobić coś z niczego? Ciekawe pomysły (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zrobić coś z niczego? Ciekawe pomysły

Napisał(a): Dinna -

Znalazłam pare ciekawych pomysłów jak zrobić coś w mairę praktycznego z czegoś co się nie przydaje, lub po prostu zagraca nam mieszkanie., taki pomysł na wykorzystanie plastikowych butelek
słoiczki prawie jak z IK..

i największe zaskoczenie z paierowych tacek

japonki ciekawe

i świecznik
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić coś z niczego? Ciekawe pomysły

Napisał(a): flores18261 -

Wszystko śliczne forumowiczki podoba mi się . Ja nauczyłam się rok temu jak byłam w sanatorium robić też fajne rzeczy ale nie umiem Wam pokazać bo nie mam tu żadnej fotki ale powiem wzasadzie napiszę uwierzcie mi na słowo normalnie to cudnie wygląda np Kot z gazety . Gazetkę czarno-białą zwijamy w ruloniki musi ich być bardzo dużo potem przy końcu podklejamy klejem by się nie rozwineła jak mamy już porobione te ruloniki to pleciemy kotka tak jak koszyk i uwierzcie mi gdybym nie wiedziała , ze to kot z gazety sama bym na to nie wpadła myślałam , że to wiiklina . Pózniej zające z balona i też z dodatkiem prasy czarno - białej ale nie wiem dokładnie jak sie robi zajączka ale jest tyle wszystkiego w tej pracowni Magdy bo tak ma na imię ta dziewczyna która prowadzi te warsztaty , że podziwiam ją , że tak potrafi zrobić coś z niczego.

Re: Jak zrobić coś z niczego? Ciekawe pomysły

Napisał(a): ~Maria -

Ciekawe te pomysły. Ja też jestem bardzo zainteresowana taką tematyką. Zaczynam tworzyć bloga o temacie Jak zaoszczędzić, robiąc z niczego coś. Dla zainteresowanych oto link http://jak-zaoszczedzic-robiac-z-niczego-cos.blogspot.com
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co z niczego pomysy
  • co z niczego
  • jak zrobi co z niczego
  • zrobi co z niczego
  • zrobic cos z niczego
  • ciekawe pomysy
  • cos zrobic z niczego
  • ciekawe pomysy na co z niczego
  • zrb co z niczego