Jaką drogę pokonuje złota sztabka zanim trafi do klienta? (23)

Temat dotyczy artykułu: Jaką drogę pokonuje złota sztabka zanim trafi do klienta?

Błyszczą się, przyciągają wzrok i są warte naprawdę dużo - złote sztabki od zawsze kojarzyły się z luksusem i bogactwem. Skąd się biorą złote sztabki? Najbezpieczniejszą formą lokowania pieniędzy w złoto jest wybór sztabek pochodzących od producentów akredytowanych przez londyńską giełdę.

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Napisał(a): realista -

Według mnie najbezpieczniej dokonywać transakcji w NBP i Mennicy Polskiej.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Karo ż -

Rozważam zakup wiekszej ilości Krugerrandów i nie wiem czy kupić u autorów artykułu czy w Mennicy Kapitałowej
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): M60 -

Wciąż trwa naganianie na zakup złota . Mam takie wrażenie jakby cena złota była powyżej jego wartości .
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Chickensoup -

Zastanawiam sie nad kupnem 10kg. Na co musze koniecznie zwrocic uwage? Gdzie w pl najlepiej to zamowic zeby wszystko bylo ok?
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): okulista -

Tak naprawdę to najlepiej wychodzi się na brylantach, min 1 karat i bardzo wysokiej czystości.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mirek -

Przy lokowaniu pieniędzy nie ma co kierować się zyskiem. To haczyk na głupców. Ja kieruję się zasadą zachowania wartości. Zysk obiecywany przez banki i inne instytucje to mit. Zyski zgarniają one, klient wkład (nie zawsze) inflacja. Tak to wygląda.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): 30 lat wolności -

W ubekistanie ie można kupić anonimowo złota. Taka wolność!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szyderca -

Zakup złota tak, ale anonimowy. Inaczej narażacie się na napad, rabunek albo konfiskatę przez władze. :-))))))))))))))))))))))))))))
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jajco -

mając sztabkę złota to tylko zycie mozna stracić, bo nie wierzę w ochrone danych osobowych, od razu bandyty adres znają
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gruby -

sztabka to następne oszustwo pazrnych nierobów zwanych dystrybutorami zloto to zloto i przy odsprzedaży obowiazuje cna dnia z giełdy londyńskiej najbardziej uczciwy sposób to skup złomu ale trzeba się znac
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz