8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Jaka jest najlepsza szkoła policealna w Krakowie? 2017 (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka jest najlepsza szkoła policealna w Krakowie? 2017

Napisał(a): ~Tarakotta -

Niestety mimo pięknie zdanej matury (w tym angielski na 100%) Nie udało mi się zaliczyć matematyki (brakło mi AŻ 4 punktów).
Poprawkę mam w sierpniu, ale i tak zdecydowałam, że wybiorę się do szkoły policealnej na rok, ponieważ na nic ciekawego już się nie dostanę na studiach w październiku.
Myślałam o kierunkach takich jak filolog j. angielskiego lub pilot wycieczek.

Jaką szkołę policealną w Krakowie polecacie?
Czytałam o "nova" i "gloker", niestety opinie na ich temat są tragiczne zwłaszcza pod względem płatności (z boku wygląda to na wyłudzanie pieniędzy).
Zastanawiałam się nad "atutem", ale obawiam się nieziemsko wysokiego czesnego, zaś "omega" nie ma żadnego kierunku, który by mnie interesował.
INTERIA.PL

Re: Jaka jest najlepsza szkoła policealna w Krakowie? 2017

Napisał(a): ~kasia907 -

Cześć! Mam ten sam problem co Ty... tylko mi brakło dwóch punktów. Jestem na siebie wściekła :( też podchodzę do poprawki w sierpniu, ale zapisałam się do szkoły policealnej w Centrum Edukacji Creative, tylko że na technika administracji. Widziałam regulamin i nie mają opłat, żadnego czesnego ani wpisowego, tylko trzeba chodzić na zajęcia. Zastanawiam się, czy się nie przepisać na technika rachunkowości, bo jednak przeanalizowałam wszystko i nie do końca mi ten kierunek odpowiada, wolę jakieś cyferki... :)

Napisał(a): ~Elżbieta -

Creative chyba OK kameralna młoda szkoła..
Wszystkie te blue gloker nova atut (stara ap edukacja - nie placaca nauczycielom) omega delta to do wywalenia. Poczytaj opinie!
Jak wybierasz szkołe to taką która jest stabilna. Może jakaś państwowa a z niepulicznych liczą sie cosinus żak teb

Napisał(a): ~Nova CE Kraków -

Masz 18-26 lat i potrzebujesz zniżek na przejazdy komunikacją miejską? Wole weekendy spędzasz w domu, bo bilety do kina lub teatru są za drogie? NOVA CENTRUM EDUKACYJNE ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dzięki naszej szkole uzyskasz wiedzę, zdobędziesz nowe kwalifikacje oraz szanse na dobrze płatną pracę! Dodatkowo jako szkoła policealna zawodowa zapewniamy legitymację szkolną, dzięki której będziesz mógł/mogła korzystać ze wszystkich zniżek dla uczniów! NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! O ZAPISIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. W swojej bogatej ofercie edukacyjnej posiadamy między innymi następujące kierunki: Asystent Kierownika Produkcji Filmowej, Technik weterynarii, Technik informatyk czy Technik usług kosmetycznych.

Więcej informacji o kierunkach znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dostępny jest również zapis online

W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie ul. Szewska 14, I piętro, 31-009 Kraków lub pod numerem telefonu : 12 422 16 99, 12 431 11 83
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka jest najlepsza szkoła policealna w Krakowie? 2017