Reklama

8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +19
8 ppt ?

Jaka kara za pedofilię? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka kara za pedofilię?

Napisał(a): Antiba -

Pedofilia to wg mnie wyjątkowo straszne zaburzenie. Często po człowieku nie widać, że ma takie skłonności, bo dobrze je ukrywa. Wszystko staje się jasne, gdy zdarzy się coś złego. Tylko,że wtedy już skutki są nieodwracalne. stąd moje pytanie- jaką karę powinno przewidzieć polskie prawo dla osoby, która dopuści się opisywanego czynu? Nasze prawo jest w tym zakresie dość łagodne, nawet "Szatan z Piotrkowa", który w latach 80-tych zgwałcił i zabił czterech chłopców załapał się na amnestię i 11 lutego wychodzi na wolność...
Ten "człowiek" zapytany czy znów będzie zapraszał do siebie nieletnich powiedział: Tak, na pewno...
To chyba o czymś świadczy. Sądzę,że w przypadku pedofila powinno się założyć,że znów popełni przestępstwo, dlatego po odbyciu kary w więzieniu powinno się go wysłać na przymusowe leczenie albo co jest wg mnie najlepszą karą uciąć pewną część ciała i zamknąć w pokoju bez klamek o suchym pysku.
W8ikt i opierunek dla pedofila, mordercy i gwałciciela to chyba niezbyt szczytny cel a mimo to nasze podatki właśnie na takich idą.
A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jaka kara za pedofilię?

Napisał(a): ~kiker -

Ktoś pomyśli że to głupi pomysł ale sądzę że "pas cnoty" byłby doskonałą karą i taki ktoś nie zrobiłby nic złego nikomu.Oczywiście z elektronicznym dozorem oraz JPS.Problem z takim pasem miały dziewice w średniowieczy najgorsze było załatwianie potrzeb i ciężar takiego żelastwa.Dzisiaj możemy stworzyć dzięki technologiom doskonały "Pas Cnoty". Co wy na to?

Przecież kastracja nie wchodzi w rachubę ,przedłożenie aresztu jest niekonstytucyjne,nie etyczne.obcinanie nie ludzkie, zamykanie u czubków wbrew istniejącym prawom.Myślę że taki środek(pas) byłby doskonałym środkiem i można zawsze pod-montować impuls elektryczny w razie potrzeby.

W takim przypadku który opisałem nie potrzeba wiele i jest do zaakceptowania nie kosztuje wiele i mamy gościa na pulpicie ekranu i system zaalarmuje jak ten ktoś np:opuszcza dom lub miasto,miasta,kraje. Co by nie mówić to chyba byłby złoty środek.?!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka kara za pedofilię?