274
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi142
  • Ocen na +-6
274 ppt ?

Jaka kostka brukowa ? (143)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka kostka brukowa ?

Napisał(a): -

Ostatnio przymierzam się do zakupu kostki i pomyślałem, że forumowicze mi pomogą w tym wyborze. Mieszkam w południowo wschodniej Polsce i zależy mi na tanim i solidnym producencie kostki brukowej, takiej zwykłej pod dom. Póki co jedyne co mam na oku to , co polecił mi kolegahttp://www.be(...)ka.pl/.
Wygląda dobrze, ale wolałbym znać więcej ofert, żeby mieć lepsze porównanie. Oczywiście do tej pory natrafiłem na wielu producentów, ale ceny mnie odstraszały.
INTERIA.PL

Re: Jaka kostka brukowa ?

Napisał(a): -

Na rynku jest wielu dobrych producentów kostek brukowych. Ważne aby kostka barwiona była w masie lub chociaż na dość znacznej grubości. Kostka powinna mieć grubość dostosowaną do natężenia ruchu,na podjazd 6-8 cm,na ścieżki 4 cm. Po ułożeniu warto również zaimpregnować powierzchnię,co zapobiegnie wnikaniu w nią zabrudzeń.
Kupując większą ilość możesz liczyć na duży rabat,nawet do 30-40 % ceny w porównaniu z cenami katalogowymi.
Pozdrawiam
Wojtek

Re: Jaka kostka brukowa ?

Napisał(a): Falanek -

We wrześniu robiłem kostkę brukową przed domem. Z żoną nie mogliśmy się zdecydować na wzór i firmę, w której kupimy kostke. Ostatecznie nasz wybór padł na Kost-bet i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Kostka wysokiej jakości, dobre ceny, a do tego darmowe projekty, dzięki czemu zdecydowaliśmy się na odpowiedni wzór i mamy teraz przed domem piękne szlaczki :) (zasługa lubej). Wszystkim polecam, naprawdę warto!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Jadar opinie
  • globet kostka brukowa opinie
  • kostka globet forum
  • kostki jadar opinie
  • najlepsze kostki brukowe
  • opinie kostka brukowa certus
  • kostka brukowa opinie
  • kostka brukowa forum
  • forum kostka brukowa
  • najlepsza kostka brukowa opinie