Reklama

30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
30 ppt ?

Jaką kupić sokowirówkę? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaką kupić sokowirówkę?

Napisał(a): -

Witajcie. Zastanawiam się nad zakupem sokowirówki. Rozważam następujące możliwości: Moulinex JU5008 lub Sapir SP-1160-J. Wiem, że oba modele są dobre, aczkolwiek Sapir jest sporo tańszy od Moulinexu. Co na ten temat myślicie? Na zakup której sokowirówki się zdecydować?
INTERIA.PL

Re: Jaką kupić sokowirówkę?

Napisał(a): Gość -

Jeśli Sapir jest sporo tańszy od Moulinexu, a sprzęty te są porównywalnej jakości, to ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na tę sokowirówkę Sapira. Oczywiście po uprzednim porównaniu parametrów: mocy, prędkości, czasu, do którego obowiązuje gwarancja, itp.

Ja używam kilku rzeczy od tej firmy, tzn. od Sapira - począwszy od zestawu garnków, szybkowaru, podgrzewacza, a skończywszy na czajniku elektrycznym. Akurat sokowirówki Sapira nie mam, ale sądząc po innych rzeczach, które w trakcie używania nie niszczą się, to raczej będzie dobry zakup. O Moulinexie nic nie mogę napisać, bo nie mam żadnych sprzętów tej marki.

Nie słyszałem o Sapir, więc raczej Moulinex. A jeszcze chyba lepiej jakiś zepter, czy coś w tym rodzaju. Ja mam akurat zaufanie do zeptera już od dawna, więc z czystym sumieniem mógłbym Ci to polecić. Mam też gofrownicę Moulinexa i też mi się dobrze sprawuje.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sokowirowka sapir opinie
  • jako sokowirwk wybra
  • sapir 1160 cena
  • sapir sp-1160-j
  • sapir najtaniej
  • RANKING SOKOWIRWEK
  • sokowirwka nie dziaa opinie
  • sapir sokowirwka opinie
  • sokowirwka moulinex forum
  • sapir opinie