6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Jaka muzyka na wesele? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~narzeczona -

Cześć! 22 lipca biorę ślub i musimy zdecydować się z narzeczonym jaką muzykę wybrać. Naszymi gośćmi są osoby młode i starsze, a ja nie lubię za bardzo disco-polo chociaż wiem, że przy takiej muzyce zazwyczaj odbywają się imprezy. Co moglibyście mi doradzić? Chciałam zatrudnić dja ale moi teściowie uważają, że to nie wypada i większości gości się nie spodoba :-(
INTERIA.PL

Re: Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~Facet -

A teściu ma prawo pierwszej nocy ? Pytam, bo nie wiem czy Ty sama wychodzisz za mąż czy ktoś Ci każe? Dziewczyno robisz tak jak Wam się podoba i tyle. Reszta albo to akceptuje albo nie. Nie Twoje zmartwienie. Skoro już masz dylemat, że teściom coś nie wypada to gratuluje i życzę wszystkiego dobrego. Tylko po 22 lipca nie pytaj nas jak dalej żyć tylko teściów.

Re: Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~narzeczona -

Zastanawiamy się właśnie nad zespołem bo będzie on mógł grać piosenki odpowiadające zarówno nam jak i rodzicom. Co do organizacji wesela tylko według własnych upodobań to niestety nie jest to takie łatwe, ponieważ potem rodzice i teściowie będą nam to wypominać przez kilka lat, albo i przez całe życie. Że goście się źle bawili, że wymyślamy nie wiadomo co, że muzyka to nie taka zawsze na weselach gra itp. Myślę, że wiecie jak to jest. My chcemy po prostu pogodzić to co chcemy my, a to co chcą nasi rodzice żeby był święty spokój :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka muzyka na wesele?