12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń95
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Jaka muzyka na wesele? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~narzeczona -

Cześć! 22 lipca biorę ślub i musimy zdecydować się z narzeczonym jaką muzykę wybrać. Naszymi gośćmi są osoby młode i starsze, a ja nie lubię za bardzo disco-polo chociaż wiem, że przy takiej muzyce zazwyczaj odbywają się imprezy. Co moglibyście mi doradzić? Chciałam zatrudnić dja ale moi teściowie uważają, że to nie wypada i większości gości się nie spodoba :-(
INTERIA.PL

Re: Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~Facet -

A teściu ma prawo pierwszej nocy ? Pytam, bo nie wiem czy Ty sama wychodzisz za mąż czy ktoś Ci każe? Dziewczyno robisz tak jak Wam się podoba i tyle. Reszta albo to akceptuje albo nie. Nie Twoje zmartwienie. Skoro już masz dylemat, że teściom coś nie wypada to gratuluje i życzę wszystkiego dobrego. Tylko po 22 lipca nie pytaj nas jak dalej żyć tylko teściów.

Re: Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~narzeczona -

Zastanawiamy się właśnie nad zespołem bo będzie on mógł grać piosenki odpowiadające zarówno nam jak i rodzicom. Co do organizacji wesela tylko według własnych upodobań to niestety nie jest to takie łatwe, ponieważ potem rodzice i teściowie będą nam to wypominać przez kilka lat, albo i przez całe życie. Że goście się źle bawili, że wymyślamy nie wiadomo co, że muzyka to nie taka zawsze na weselach gra itp. Myślę, że wiecie jak to jest. My chcemy po prostu pogodzić to co chcemy my, a to co chcą nasi rodzice żeby był święty spokój :)

Re: Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): Eleni258 -

czasami lepiej jedna osoba rozkręci impreze niż cały zespół z bajerami. Byłam na weselu gdzie zespół był dwuosobowy i grał z półplaybecku i wybawiłam się jak nigdy, po minach innych też widziałam, że są zadowoleni;-) Odradzam Jazz na weselu, bo niesttey jest drętwo.. nie koniecznie musi być disco polo, ale np. hity lat 70/80/90, ja osobiście wole niż majteczki w kropeczki i tym podobne.

Re: Jaka muzyka na wesele?

Napisał(a): ~makosia80 -

Wiesz, nie musisz całkowicie rezygnować z disco polo. Kawałki mogą sie ze sobą przeplatać, tak żeby wszyscy goście byli zadowoleni z repertuaru i mieli szansę się wybawić. Na naszym weselu grał i śpiewał Ekspert- zespół ze Świdnicy. I powiem ci, że tak fajnie dobrali piosenki, że mało kto siedział przy stole :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka muzyka na wesele?