Komentarze (2652)

Dodaj komentarz

Napisał(a): tomasz -

Teraz kałburger dostanie trzy odcinki z debiutantami i trzy łatwiutkie finały? Burgermama dba o swoich.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Julita -

czołowa burgerka dostała mega trudne finały, jak ona to odgadła, sama nie wiem.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Hiundaj -

Skaldowie...Byłaś tu...coś tu Robercik nie tak z tobą, za mocna kawa była.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jurek burek -

przypuszczam, że mogę pomóc - mam rozpiskę piosenek do końca kwietnia - pewne i na 100 procent potwierdzone przy siódmym burgerze i czwartej flaszce. Mam nagrane na telefonie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Damian -

UWAGA! Kasia Kowalska na swoją kolejną płytę kazała czekać fanom kilka lat. Już dziś, 19 marca 2018 roku, trzy miesiące przed premierą krążka, światło dzienne ujrzał pierwszy singiel. „Alannah (tak niewiele chcę)” jest efektem współpracy Kasi Kowalskiej z Kenem Rose (Marianne Faithfull, Lionel RIchie, Toto, Kansas) - prywatnie przyjacielem Kasi – oraz gitarzystą Bartkiem Kapłońskim. Produkcją zajął się Adam Abramek, z którym Kowalska pracowała już przy swoich dwóch wcześniejszych albumach.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ależ ależ -

https://www.youtube.com/watch?v=n3ca3TCRGJo
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Beata -

Nie tak dawno uczestnik odgadł piosenkę Kasi Kowalskiej "Alannah" po jednej nutce. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że piosenka nigdzie jeszcze nie miała swojej premiery. Nawet najwięksi fani Kasi jej nie znali (pisali na forum, bo byli w szoku) Dopiero po odgadnięciu piosenka miała swoją premierę. Jaki wniosek? Ano taki, że zawodnicy, żeby się nie pomylić i dostać kasę na pewniaka dostają tytuły piosenek wcześniej.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Iwonka z Mszany -

13.03.18 (wtorek) - nie było odcinka "JTM?", może to byłoby oki, żeby już wcale nie było tego zamszałego programmu.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): blada twarz -

Maciej, wyjątkowy jednak, dostał pieśń Ludwika i nie miał szans, bo bazuje tylko (jak 99 procent ludzików) na tym, co w telewizorze poszło. Jest tak uroczym koziołkiem, że jest tylko koziołkiem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anna Miller -

bardzo prosimy o piosenki z disco polo takie jak: mig,after party,czadomen oraz piosenek Pawła Stasiaka Marek Kaliszuk też ma fajne piosenki ale na pierwszym miejscu jest urocza jak kwiatuszek ładne długie nogi chodzi o Izabelę Trojanowską Monikę Ross Nawrót z klanu i piosenka Piasecznego Pogodniej moje ulubione piosenki to: Wszystko czego dziś chcę, skos jak chodzi o Trojanowską bardzo fani tego najlepszego programu rozrywkowego proszą oto oraz o pańskie piosenki panie Robercie oraz pana uśmiech pan jest fajny bardzo pana uwielbiam panie Robercie niech pan coś zaśpiewa.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz