Komentarze (2209)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Madzialena 72 -

jak widzę tego Tomka z kopalni - z miejsca myślę - odwyk... musiał zolić sporo i stąd te luki w głowie.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Kacper -

jestem na strajku głodowym, jestem rezydentem, chciałbym być na koncercie Jtm 20 lat, ale borys z muchą nam zakazali. mamy siedzieć do świąt, lekko mi to nie pasi, ale tak nam kazali wodzowie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jesion -

No to aby nie czekać za długo dorzucę od siebie, że wraz z grupą 52 osób nie mam zamiaru iść na koncert na Torwar. Tam będą w większości same burgery. Te od burger mamusi. Co chleb daje i wyżyć.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Ewelinka z Opola -

A mnie zabił (dobił) finał września i zestaw piosenek, jaki dostała finalistka...Chyba prościej już być nie mogło. Dlaczego tak? Czy ona jest taka jak ja...
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): spiłowany 23 -

Pewna pani sędzia z Siemianowic Śląskich kilka miesięcy temu spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu i nadal pracuje w sądzie. Kobiecie nie zostało nawet obniżone wynagrodzenie. Dostaje 10 tys. zł miesięcznie. Jest podobnie u burger mamy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fan piłki -

Oficjalnie możemy być pewni rozstawienia w losowaniu grup mistrzostw świata.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Lepsiej -

No i jeszcze 11 i będzie 2200. Jest, można?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Oswald -

cielątko, szturek, poniewtorek, jandzia, ostaszunia, tak mało zarabiajom, że wspierarajom rezydentów...Frasek, Kijko, Kramek, Szczerbek też byli...jakie to rozkoszne. No to powinni zagrać w jtm.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zakowiec -

Gwiazdor jechał bez ważnego prawa jazdy, OC i przeglądu technicznego. Gwiazdor? A może zblazowany man...Któż to? Ano Najnaj. W związku z tym wycofano się ze współpracy z dziennikarzem. I ok, b.ok.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Stella -

no a weźmy tego Andrzejka ze Słupcy chyba. No to przecie nie odkarmione dziecię systemu. widać po ruchach, jaki ma objaw. Stwierdzam to jako lekarz rezydent - objaw chorobowy.
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz