Komentarze (2369)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Akwen -

Przed nami ostatni w tym roku finalik kwartału. Wiadomo, będzie znajomo i wielce, ale to wielce miło. Łzy popłyną.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (24)

Napisał(a): jtm watchdog -

Tymczasem dzisiaj kolejna z licznie reprezentowanej w programie rodziny pana Janka co na harmoszcze heroicznie kodziarzom przygrywa, tym razem córeczka.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Klika i szambo -

Wyjątkowo brzydki jego mosc dostal 3 banalne finaly. Pewnie dostanie też autko. A że jest cienki i wolny gral z wyjątkowymi leszczami. Czy to człowiek z burger mamy czy wręcz rodzinka produkcji? Ktos wie?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kinia fotoszop94 -

Smieszne sa te nieogary ktore przyjezdzaja i nie umieja aranzy i do tego nie wiedza co to jest Burgermama. Nie to co ja finalistka roku. Ja tam jestem co tydzien i dzieki temu moglam nagrywac nowe aranze od razu na smartfona jak bylam rezerwa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jaki to aranż -

Panie Janowski pan jakiś niekumaty jesteś więc uświadamiam, że zgadują wszystko po jednej nutce nie dlatego, że wszystko znają, ale dlatego że wycinają z programu aranże i uczą się ich na pamięć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kazik -

Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): Emila -

Jak to zrobić, aby prosto trafić do tego słynnego klubu burgera. Czytam o tym i mam nadzieję, że to mi ułatwi drogę do kariery w melodii. Obecnie jestem kasjerką w markecie o powierzchni 4 ha i mam sporo czasu na przygotowania. Co należy wziąć ze sobą oprócz paru złotych?
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz