Komentarze (3205)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ale rewelka -

https://www.youtube.com/watch?v=zl4os6PXoUQ
Załączniki:
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Aleksandra -

No cóż, finał dla burgerków prościutki, by nie powiedzieć prostacki. Cały zestaw utworów w odcinku jak dla dzieciaka. Bez utrudnień, bo po co...grali sami swoi.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Krynia Majdan -

Jeśli chciałabym (chciała) wystartować w teleturnieju Jaka to piosenka, a mam 57 lat, to co mam zrobić. Proszę o radę, i skąd kupić podkłady. będę wdzięczna.
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (60)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sandra -

W " Jakiej To Melodii" trzeba też zmienić panią psycholog, która rekrutuje do programu. Jest to osoba, która nie szanuje ludzi i jest kłamczuchą. Myśli, że można z innych sobie zakpić i ich oszukać. Ja brałam udział jako zawodniczka raz i po roku chciałam wziąść udział ponownie. Pojechałam więc na eliminacje, żeby się przypomnieć. Pani psycholog poznała mnie i stwierdziła, że niedawno byłam. Kiedy powiedziałam, że to już rok, dowiedziałam się, że trzeba czekać. W końcu pani psycholog napisała mi na mojej ankiecie termin nagrania za dwa miesiące. Ale nie dostałam zaproszenia, ani wtedy ani póżniej. Na moje maile pani psycholog nie odpowiadała. Poczułam się strasznie oszukana i zawiedziona. W swej naiwności kupiłam sobie nowe ubranie, poszłam do fryzjera i poprzestawiałam różne sprawy, żeby mieć czas jechać do Warszawy. Moje dwie koleżanki miały ze mną jechać(bo można zabrać ze sobą dwie osoby do telewizji)i one też się naszykowały na wyjazd. Pochwaliłam się znajomym, że jadę na nagranie. Do dzisiaj się ze mnie śmieją, że jestem taka naiwna. Nie wiem czy jestem jednostkowym przypadkiem , czy to są metody pracy pani psycholog, żeby się pozbyć niechcianych osób. Ale nie rozumiem jak psycholog może w ten sposób postępować, przecież mnie zawiodła, oszukała i ośmieszyła. Gratuluję programowi "wspaniałego psychologa". Teraz mam uraz do wszystkich przedstawicieli tego zawodu.
Odpowiedzi (34)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Silverhead -

https://www.youtube.com/watch?v=Xkq9lgpNhig
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Piotr -

Finał maja 2018r. - utwory po tysiąc razy grane. Ale po co dawać trudne, jeszcze jakiś burger by padł. Świeczki nie było ale i tak to same znajome gęby. Ania dała popis inteligencji. Czy 40 tys. zaspokaja ambicje burgera. Od września następna kolejka znajomków Oli.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Śmigło -

Dla mnie w programie powinni grać tylko znajomi Oli. Zamknięta grupa 40-50 osób i tyle. Ależ byłyby emocje.
Odpowiedzi (17)
Dodaj komentarz