Komentarze (2512)

Dodaj komentarz

Napisał(a): zmordowana kasia -

skoro olgasz, to zara ligted. zakłamana parka.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Brajan Bucolski -

To jest Granda! Tyle wchodzę w tyłek burgermamie, mam nawet numer na komórkę i nie muszę się zgłaszać jak zwykły plebs melodiowy w grupie, mam wszystkie aranże wykute co już były, cynk co było nagrywane w sesji muzycznej i zawodniczej, a oni znów mnie uwalają i daja jakąś Grandę.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): burgerbabcia -

Wczorajszy odcinek. Jakiś wielokrotnie już użyty przedtem burger rozwala wszystkie ograne aranże poniżej sekundy z wyjątkiem dwóch zagranych pierwszy raz, których nie potrafi odgadnąć nawet po dwudziestu sekundach. Robercik dalej udaje, że nie wie o co chodzi. A w niedzielę w specjalnym kolejna dotacja 10 tysięcy plus dla wybranego burgera. Smacznego.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Beata Mak -

Czy ktoś oprócz mnie zauważył, że w finale roku naruszono regulamin? Zawodniczka wyszła ze studia w trakcie nagrania i nie wróciła. A przecież podpisała umowę, że będzie przestrzegać norm i wymogów jakie stawiają jej producenci. Czyli powinna być do końca. W związku z tym nie powinna dostać pieniędzy wygranych w teleturnieju bo nie wywiązała się ze swojej części umowy. Jeśli produkcja programu mimo wszystko wypłaciła jej pieniądze to sprawa jest do zgłoszenia do prokuratury. Swoją drogą co robi w tym programie psycholog jeśli dopuszcza do gry osoby niestabilne emocjonalnie. Taki ktoś następnym razem może pobić rywala bo nie wygrał.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ilonka 78 -

marskość programu jest jak choroba weneryczna.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Eustachy -

Myślałem, że to nie jest piosenka. Myślałem, że to wiersz.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): reka reke myje -

Dzisiejsza babcia na wycieczce w Warszawie tuczyła wnusia w Burgermamie, nic dziwnego że dzisiaj lekką rączką zgarnęła 13 kawałków. Swoim daje się wygrać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): vinci -

Znów swojak dostał lekką rączką 13 kawałków. Nie trzeba będzie wstawać rano do roboty. A za chwilę zagrają obydwie siostry, im też potrzeba kasy. Ola pamięta o swoich burger-zjadaczach. I to ma być teleturniej. Śmiechu warte.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): nie burger -

Typowy specjalny. Dwa burgery i jeden łabędź udają, że wiedzą coś więcej o Stingu niż było grane wcześniej w programie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): seven ap -

Parlament Europejski wycofuje się z procedury wobec Polski. Sztur, poniedziałek i olbrycki podłamani. różna tun bardziej, od rana siedzi przy kieliszku.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz