Komentarze (3205)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Edward Socha -

Ticket to the moon, to powinna być dewiza autorów obecnej odsłony tego zmurszałego programu. Nuda, nuda, nic się nie dzieje, brak filmików z zawodnikami, zawodniczki słabieńkie, wszystko takie miałkie i ten żenujący klaun, czyli prowadzący.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): janek piesek -

Bardzo smieszne to było jak przeterminowany burger w swoim trzydziestym którymś występie udawał w finale że nie zna aranzu który leci taki sam od kilkunastu lat. No hahaha.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Zdzichu -

No...w końcu poleciała kartka dla Waldka i ...rozłożyła młodzież na łopatki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Majster -

Wieśniaki z Lechii mają okazję spaść o ligę niżej. Lech i Donek też.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Brajan Bucolski -

To jest Granda! Tyle wchodzę w tyłek burgermamie, mam nawet numer na komórkę i nie muszę się zgłaszać jak zwykły plebs melodiowy w grupie, mam wszystkie aranże wykute co już były, cynk co było nagrywane w sesji muzycznej i zawodniczej, a oni znów mnie uwalają i daja jakąś Grandę.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Black River -

może tak i jest, może, ale co z tego. Program, z całym szacunkiem nie jest fair.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): viki -

Burgerowcy z Łódżi przyjechali w komplecie jednym środkiem transportu bo taniej. Arek, Dorota, i reszta towarzystwa. Grają regularnie jak w zegarku. Wszyscy oni są od dawna na utrzymaniu produkcji. Np, niedawno Radzio Sandej dostał 15 kawałków, teraz Dorota następne 15 a w kolejce czeka ich córka. To samo z braćmi J. i braćmi B.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): werensztajnowa -

marciniak, sobieniowski, kolenda i inne. U mnie na osiedlu mamy listę. Już 312 osób odłączyło i nie ogląda stacji uroczej o nazwie tvn (tylko z małej litery). to nie są polskie media (podobnie jak interia, onet czy wp.pl). Nie wiem dlaczego te media nie lubią Polaków. Lubią raczej innych.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Anielka -

Ten zawodnik z wczoraj to chyba były więzień. Jest fatalny. Brak wszelaki. Ale, ale uwielbienie burgerów jest. Chyba on to Arkadiusz. Coś nietypowego. Niby kibic, ale, szkoda, bazuje tylko na tym, co prezentuje program. Piosenka The Beatles, tak mocno znana, choć wcześniej nie prezentowana w jotemie spowodowała, że kibic umarł w butach.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz