313
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +-1
313 ppt ?

JAKA WANNA?? (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: JAKA WANNA??

Napisał(a): ~JuliaKlak -

Cześć, jeśli ktokolwiek będzie się zastanawiał nad wyborem to niech bierze akrylową. Opinie w internecie są przesadzone, wcale wanna nie żółknie ani nie powstają zarysowania takie że woda ucieka szparami. Dlaczego akurat akrylowe? Od pewnego czasu mam w domu taką wannę z hydromasażem od Silla, i nie zamieniła bym jej na nic innego. Wygodna, trzyma ciepło, do tego hydromasaż. Wcześniej to kąpiele ograniczały się tylko do szybkiego wejścia i wyjścia do wody, nie miałam z tego jakiejś przyjemności wielkiej (pomijając gorące dni, kiedy to chyba każdy marzy o kąpieli). Ale teraz to dopiero jest przyjemność! Wchodzisz i możesz zapomnieć o Bożym świecie :)

Napisał(a): ~ksenia -

Jak dla mnie ceramiczne najlepsze. Są wygodniejsze i łątwiej się czyści. U nas akurat mamy z hydromasażem i to strzał w dziesiątkę. Naszą wannę kupowaliśmy w Riho, takie wanny nie są dużo droższe od zwykłych, nie wymagają też jakiejś konserwacji czy ekstremalnego czyszczenia. Zostawiam namiary na producenta http://riho-hydromasaz.pl/

Napisał(a): ~janess -

Podpowiadałbym systemy od Schedpol. Ofertę mają rozbudowaną bo poza samymi brodzikami czy wannami są też obudowy czy odpływy z maskownicami, więc generalnie można się dość wszechstronnie tutaj zaopatrzyć jeśli ktoś remontuje łazienkę. Dobra polska jakość, bazują na wysokogatunkowych materiałach. Sam widzę po brodziku, który na tle poprzedniego jest o wiele bardziej stabilny i w ogóle łatwiej go doczyścić, nie zbiera tak wilgoci.

Napisał(a): ~Wera33 -

Osobiście podobaja mi się wanny wolnostojące. Uwielbiam wanny na nóżkach restro , jednak z racji tego,ze mam nowoczesną łazienkę nie mogłabym takiej wanny zamontować.

Oczywiście nie wyklucza to wanny wolnostojącej , ale lepiej jest zainwestować w coś w tym stylu:
http://www.ek(...)-wanien

Obudowa jest bardzo elegancka.

Napisał(a): edskowronek -

Proponowałbym sklep Sanitbuy ze strony www.sanitbuy.p . Pozytywnie mnie zaskoczyli jak szukałem wanny. Przede wszystkim – jest tutaj z czego wybierać. Nie ma samych banalnych modeli które ma prawie każdy Polak w swojej łazience. Jest sporo naprawdę ciekawych wzorów, które w zasadzie pierwszy raz widziałem w życiu. To raczej sklep dla osób, które szukają indywidualnych rozwiązań, jest sporo nietuzinkowych instalacji i też z tego co wiem chętnie tutaj robią zakupy architekci wnętrz.

Napisał(a): marcelina9347 -

Ja wolę wanny wolnostojące, bo moim zdaniem lepiej się prezentują. Sama niedługo planuje remont łazienki i wymianę wanny. Jeszcze nie zdecydowałam co wybiorę, ale najprawdopodobniej będzie to ta wanna:http://www.ho(...)m-aruba , znalazłam ją na Homebook'u. Wolnostojące sprzęty dają większe możliwości aranżacji, a ja nie lubię być ograniczana jeśli chodzi o urządzanie wnętrz.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wanny akrylowe opinie
  • wanna akrylowa opinie
  • jaka wanna
  • wanna w wannie opinie
  • wanny opinie
  • jaka wanna akrylowa
  • wanna akrylowa forum
  • jaka wanna najlepsza forum
  • wanna emaliowana czy akrylowa forum
  • wanna opinie