157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +8
157 ppt ?

Jaki alkomat kupić? (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaki alkomat kupić?

Napisał(a): ~merkava -

Przecież obowiązkowe alkomaty nic nie zmienią - dalej będą pijani bandyci wsiadać do auta i dalej będą ginąć z tego powodu ludzie. Na wsi gdzie mieszkają moi rodzice, ojciec mi mówił, że notorycznie zjeżdżają się typki pod sklep swoimi gruchotami, kupują flachę wódy albo i więcej, stawiają ją na aucie, a po wypiciu wsiadają i rozjeżdżają się do swoich wsi czy tam domów. Myślicie, że ktokolwiek z takich ludzi skorzysta z alkomatu, nawet jak będzie miał go w aucie?
Moim zdaniem alkomaty przydadzą się jedynie zawodowym kierowcom, którzy po imprezie czy jakimś weselu będą musieli sprawdzić, czy mogą już prowadzić. Dla takich ludzi polecałbym naprawdę dobry alkomat, w postaci np. takiego Alkohituhttp://www.ta(...)47.html - jest pewność, że się nie rozkalibruje po kilku użyciach, a wyniki będą wiarygodne.
Załączniki:

Re: Jaki alkomat kupić?

Napisał(a): gość -

W internecie przewija się sporo tanich alkomatów, takich 50-100 złotych. Nie opłaca się całkowicie ich kupować, bo w tym przypadku im wyższa cena, tym wyższa jakość. Te taniochy rozkalibrowują się po kilku użyciach, a nawet za pierwszym razem nie można mieć pewności, że pokazuje prawdziwy wynik.http://www.ta(...)lt.html tutaj warto zajrzeć, mają kilka alkomatów z wyższej półki, opłaca się zainwestować kasę w nie.

Re: Jaki alkomat kupić?

Napisał(a): -

Tanich alkomatów nie ma co nawet kupować. Tylko sobie problemów można narobić jak wsiądziemy do auta myśląc, że wszystko jest ok. Czytałem na ten temat trochę, a nawet dzwoniłem do jednego sklepu i podobno ten model jest bardzo dobry jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny http://sklep-alkomaty.pl/alkomaty-elektrochemiczne/10036-alkomat-da-8000.html

Re: Jaki alkomat kupić?

Napisał(a): barszczyk3 -

Z tego co mi wiadomo, to we Francji chyba alkomaty nie są obowiązkowe. Poza tym co z przyjezdnymi z krajów w których nie ma takich przepisów. Poza tym we Francji jest większa tolerancja jeżeli chodzi o alkohol. Sam też wożę w aucie alkomat - http://www.br(...)c_pos=1. Najczęściej się sprawdza po różnego rodzaju imprezach rodzinnych, weselach czy nawet jak piwko wypijesz i chcesz sprawdzić czy po 2-3 godzinach możesz jechać. Zwykle można :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki alkomat opinie
  • jaki alkomat najlepiej kupic
  • alkomat forum
  • jaki alkomat
Do góry strony: Jaki alkomat kupić?