382
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +0
382 ppt ?

Jaki filtr do wody? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki filtr do wody?

Napisał(a): rafalok -

najlepiej filtry odwróconej osmozy. jest wiele na rynku. można sprawdzić - wpisać filtr wody lub osmoza w google i wyskoczy mnóstwo sklepów. polecam też filtrwody.pl - serwisują na terenie południowej polski.
Zdań na temat takiej wody jest naprawdę dużo. Jak komuś naprawdę zależy najlepiej sprawdzić sobie wodę testerem lub oddać do sanepidu i będzie wiadomo jaka jest woda i co w niej mozna poprawić. A można wiele bo urządzeń i dodatków jest mnóstwo jak zwykłe mineralizatory czy np lampy UV które zabijają bakterie. temat dość obszerny w sieci
INTERIA.PL

Napisał(a): Ekszpert -

Ustawiasz dokładne parametry wody - możesz to zrobić za pomocą wbudowanego komputera.

Pozostałe bajery:

• Kontrola jakości wody
  • Sygnalizacja wymiany filtrów
  • Samoczyszcząca się membrana
  • Wykrywanie wycieków wody

..
To są potrzebne rzeczy patrząc pod kątem "usability". Generalnie zamontowałem to pod szafkami w kuchni i tyle mnie obchodzi. Samo się ustawia, konfiguracja jedna wystarczy, sygnalizuje kiedy wymienić wkłady i to WSIO :)

Napisał(a): BobiBlaster -

BobiBlaster A jaki filtr spożywczy możecie polecić? Czytałem coś o odwróconej osmozie na tej stronie http://www.os(...)tar.pl/ ale nie wiem czy się zdecydować (?)
Udało mi się wysnuć jakieś wnioski. Chciałem bardzo podziękować z tego miejsca autorowi strony http://www.fi(...)dy.info, który bezpłatnie zdecydował się udzielić mi pomocy :)

Napisał(a): Krzysiolek -

Gratuluje, wątek już prawie nieczynny od konkretnie długiego czasu, w sumie 4 lata... a tutaj zawsze się trafi jakiś agent od propagandy, np zacnej strony f.i.lt.r.y..w.o.d.y.i.n.f.o, który non stop opych jakies pierdoly i pisze do siebie jak to pomógł, szkoda, że cały czas sobie.

Udzielenie informacji i wskazanie jaki filtr warto kupić w każdej firmie jest bezpłatne, przecież żaden sprzedawca filtrów nie zarabia na udzielaniu wskazówek, chyba, że się mylę.

Bardziej ważne jest jaką udziela gwarancję, czy strona jest bezpieczna - patrz szyfrowanie połączenia przy wprowadzaniu danych osobowych, czy regulamin jest zgodny z prawem, potem ceny jakie oferuje i jakość produktu, instrukcja w języku polskim, łatwość bezpośredniego kontaktu, oraz szybkość udzielania odpowiedzi na zapytania.

Trochę więcej kreatywności jak już chcecie się ludzie promować i pozycjonować tanim kosztem!

Napisał(a): Pisanka -

U mnie w mieszkaniu woda była koszmarna i faktycznie filtrowanie pomogło. Właśnie wspomnianym dzbankiem Dafi. Nie mam już problemów z kamieniem w czajniku i woda jest smaczna w smaku. Jak nie miałam dzbanków to kupowałam butelkowaną, ale to w sumie sporo kasy wychodziło, filtry wychodzą dużo taniej (no i dzbanek + filtry wychodzi takiej niż taki filtr rurowy jaki rodzice chcą Ci zamontować). A jak np do dzbanka dokupisz jeszcze filtr magnezowy to nie dość, że woda będzie smaczna to i zdrowa, bo z magnezem :)

Napisał(a): Krzysiolek -

Kolejna kiepska reklama :(
Nie ma to jak filtr podszafkowy za 539pln,
w dodatku z podstawową filtracją, która i tak nie zbierze kamienia, a jeśli już go ograniczy, to i tak żywotność wkładów jest nędzna i do tego koszt wkładów powalający, a filtr kuchenny, bądź odwróconą osmozę, za dużo mniej można kupić i eksploatacja będzie o wiele tańsza.

Napisał(a): AniaKocemba -

Krzysiolek Kolejna kiepska reklama :(
Nie ma to jak filtr podszafkowy za 539pln,
w dodatku z podstawową filtracją, która i tak nie zbierze kamienia, a jeśli już go ograniczy, to i tak żywotność wkładów jest nędzna i do tego koszt wkładów powalający, a filtr kuchenny, bądź odwróconą osmozę, za dużo mniej można kupić i eksploatacja będzie o wiele tańsza.
Nie wiem dlaczego musisz tak wszystko negować. Nie wiem co to za produkt, ale w cale go nie przekreślam. Skoro nie jest to natarczywa tylko jakieś tam argumenty są to po co od razu się tak wściekać ?!

Napisał(a): Pisanka -

Trochę zmieniając temat... co sądzicie o dzbankach filtrujących jako prezent pod choinkę? jak już wspominałam używam dzbanków Dafi i uważam, że jest to dobra rzecz w każdej kuchni i przede wszystkim przydatna. Pomyślałam, że mogłabym kupić go mojej mamie pod choinkę. Co o tym sądzicie? dobry pomysł?

Napisał(a): BobiBlaster -

Pisanka Trochę zmieniając temat... co sądzicie o dzbankach filtrujących jako prezent pod choinkę? jak już wspominałam używam dzbanków Dafi i uważam, że jest to dobra rzecz w każdej kuchni i przede wszystkim przydatna. Pomyślałam, że mogłabym kupić go mojej mamie pod choinkę. Co o tym sądzicie? dobry pomysł?
Czemu nie ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki filtr do wody jest najlepszy forum
  • filtr nakranowy opinie
  • opinie na temat filtrów do wody
  • filtry do wody opinie
  • filtry do wody porównanie
  • opinie i testy dzbankowych filtrów do wody
  • Dafi opinie
  • jaki filtr do wody
  • filtr do wody dafi opinie