391
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi159
  • Ocen na +0
391 ppt ?

Jaki jest najlepszy smartfon na rynku? (160)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki jest najlepszy smartfon na rynku?

Napisał(a): -

Planuję wymianę telefonu komórkowego na smartfona i przy tak ogromnym wyborze modeli ciężko jest mi się zdecydować, który wybrać. Większość z nich posiada dotykowe ekrany, do których nie jestem przyzwyczajony i mnóstwo opcji, z których pewnie i tak się nie korzysta na co dzień.

Jakich smartfonów Wy używacie i który model Waszym zdaniem jest obecnie najlepszym smartfonem na rynku? Który telefon moglibyście mi polecić?
INTERIA.PL

Re: Jaki jest najlepszy smartfon na rynku?

Napisał(a): hulkhoganxx -

Na dzień dzisiejszy największe propsy zbiera Samsung Galaxy S. Mówiło się nawet ostatnio o ich wielkim sukcesie sprzedażowym, bo do końca grudnia sprzedali ich aż 10 milionów, także coś w tym musi być. Sam osobiście jeśli miałbym wolne 1000 złotych bym się na niego skusił. Android przyciąga coraz większą rzeszę fanów i nie ma się co dziwić ;) Jeśli mowa o telefonie to odsyłam do artykułuhttp://twojae(...)20.html

na rynku jest taka masa telefonów, że na prawdę ciężko się na coś zdecydować, ja w święta dostałem telefon Vordon T5000 i jestem bardzo zadowolony, ma bardzo fajny, czuły wyświetlacz , wszystkie potrzebne opcje, wi-fi łapie łatwo, ma dobry aparat i kamerę, polecam jest na prawdę dobrą alternatywą dla tych z mniejszymi funduszami, ale niczym nie ustępuje znanym markomhttp://vordon(...)_vordon

Według mnie najlepsze smartfony ma nokia, ale systematycznie goni ją HTC. Według mnie najlepiej wybrać nokię c6, najlepszy telefon z tych w rozsądnej cenie. Dzięki symbianowi można z nim dużo zrobić, bo jest na niego dużo darmowego oprogramowania.

Napisał(a): Gość -

W tej chwili najlepszymi smartfonami są LG 2x i swift Black, ten pierwszy dostał się nawet do Księgi rekordów Guinessa dzięki dwurdzeniowemu procesorowi. A drugi z kolei ma najjaśniejszy wyswietlacz, 700 nitów jasności,obraz jest bardzo wyraźny i ostry, nawet w pełnym słońcu widoczne na wyświetlaczu są wszystkie funkcje.

Napisał(a): otisska -

Ja chyba też wybrałabym swifta black, podoba mi sie jego 4 calowy ekran o jasności 700 nitów-im jaśniejszy tym lepszy obraz, słyszałam, że nawet w pełnym słońcu widoczne są na ekranie wszystkie funkcje i podobno zużywa bardzo mało energii. Ma dwie lampy z tyłu 5 mp z lampa LED a z tyłu 2 mp. Moim zdaniem jest to na prawdę świetny telefon z fajnymi funkcjami.

Moją uwagę przyciągnęło w tym telefonie zastosowanie funkcji Wi-Fi Direct™. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie przesyłanie dużej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami z Wi-Fi jak np. między TV, projektorem, czy drukarką bez potrzeby zastosowania oddzielnego routera lub Access Point.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepszy smartfon forum
  • jaki jest najnowszy telefon na rynku
  • ranking smartfonów które najlepsze sprzedają
  • jaki jest najładniejszy telefon
  • najlepsze tel. na rynku forum
  • jaki smartphone jest najlepszy??
  • Ktory lepszy telefon komórkowy?
  • jaki smartphone najlepszy
  • jaki jest najlepszy smartphone
  • jaki teraz najlepszy telefon
  • ranking smartfonów-opinie użytkowników
  • najlepszy teolefon na teraz
Do góry strony: Jaki jest najlepszy smartfon na rynku?