292
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +0
292 ppt ?

Jaki jest najprostszy sposób na śmierć?? (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki jest najprostszy sposób na śmierć??

Napisał(a): -

Mówią, że przyszli samobójcy dają sygnały, że coś jest nie tak... Nie wiem...Niby powinnam się przejąć tym wątkiem, ale pytanie jest z gruntu głupie, bo zadane żyjącym:)))
smutna, nigdy nie jest tak zle, żeby nie mogło być gorzej. Jeśli się "zle" zakochałaś, to minie ból szybciej niż myślisz. Jeśli jesteś chora, to cierpliwości...tak, czy siak, problem Twój się sam rozwiąże, albo wyzdrowiejesz, albo... Pozdrawiam;)

Napisał(a): dzienpierwszy -

Bezbolesny :D:D nie łódź się przyjacielu , człowiek to niezmiernie żywotne bydle, umęczy się zanim wyzionie ducha.
Ale nie w tym rzecz... samobójstwo we wszystkich kulturach ( nawet japońskiej wbrew pozorom) jest sprzeniewierzeniem
się człowieka przeciw zamysłom Boga.
I jak wszyscy tak mówią ...to chyba tam ..po drugiej stronie, tam dopiero złoją Ci skórę :D ;).

Kalina74comeback Mówią, że przyszli samobójcy dają sygnały, że coś jest nie tak... Nie wiem...Niby powinnam się przejąć tym wątkiem, ale pytanie jest z gruntu głupie, bo zadane żyjącym:)))
smutna, nigdy nie jest tak zle, żeby nie mogło być gorzej. Jeśli się "zle" zakochałaś, to minie ból szybciej niż myślisz. Jeśli jesteś chora, to cierpliwości...tak, czy siak, problem Twój się sam rozwiąże, albo wyzdrowiejesz, albo... Pozdrawiam;)
albo umrzesz, co za optymika
Dzięki za optimizm i podnieisienie na duchu kogosć

Properek
Kalina74comeback Mówią, że przyszli samobójcy dają sygnały, że coś jest nie tak... Nie wiem...Niby powinnam się przejąć tym wątkiem, ale pytanie jest z gruntu głupie, bo zadane żyjącym:)))
albo umrzesz, co za optymika
Dzięki za optimizm i podnieisienie na duchu kogosć
Nie dziękuj za wczasu;)

Poza tym, co to za wątek ?? Na uczuciach ?
Dzisiaj w google chciałam wpisać "jak zrobić samolot z papieru" i pisząc "jak zrobić... wyszukiwarka podunęła mi kilka haseł, jedno brzmiało "jak zrobić loda partnerowi" :D Myślałam, że padnę ze śmiechu ! Nie miałam czasu przeczytać jak...;D

DoniaY
Kalina74comeback jedno brzmiało "jak zrobić loda partnerowi" :D
Normalnie lyzka z kartonika nakladasz :)))
do kubka
szklanki
albo do miski :)))
Dzięki !!! Jak tylko wróci do domu, zapytam, czy mu zrobić :D
Ale się ucieszy !:)))))

Napisał(a): Gość -

Kalina74comeback Poza tym, co to za wątek ?? Na uczuciach ?
Dzisiaj w google chciałam wpisać "jak zrobić samolot z papieru" i pisząc "jak zrobić... wyszukiwarka podunęła mi kilka haseł, jedno brzmiało "jak zrobić loda partnerowi" :D Myślałam, że padnę ze śmiechu ! Nie miałam czasu przeczytać jak...;D
Taktem to Ty Kalina nie grzeszysz. Taki wątek to czyjś problem, ale przecież nie Twój to możesz sobie jaja robić.;)

Gość
Kalina74comeback Poza tym, co to za wątek ?? Na uczuciach ?
Taktem to Ty Kalina nie grzeszysz. Taki wątek to czyjś problem, ale przecież nie Twój to możesz sobie jaja robić.;)
Bo grzeszę czym innym. Bez urazy, ale uważam, że nie mamy prawa nic pisać w odpowiedzi na ten wątek. Dotarło to do mnie po Twoim wpisie. Jaki sposób ?? Masz taki ? Dasz jej ?? Proszę Cię...od tego sa fachowcy.

Kalina74comeback
Bo grzeszę czym innym. Bez urazy, ale uważam, że nie mamy prawa nic pisać w odpowiedzi na ten wątek. Dotarło to do mnie po Twoim wpisie. Jaki sposób ?? Masz taki ? Dasz jej ?? Proszę Cię...od tego sa fachowcy.
Nie, nie podam jej "przepisu" na śmierć, ale jeśli nie mam dla niej żadnego słowa, które mogłoby wzbudzić w niej choćby maleńką chęć do życia i stawienia czoła problemowi....to nie piszę nic.

no bez przesady zabijac sie przeciez wiosna idzie trzeba sie zyciem cieszyc a nie samoboju myslec ej sory laska/koles wyluzuj nie takie ludzie maja problemy i nie ida odrazu sie zabic.hellllllllllllllllllllloooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1......................
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sposoby na latwa smierc
  • sposob na latwa smierc
  • szybka latwa smierc
  • atwa mier
  • sposoby na smierc
  • sposob na smierc
  • najprostsza smierc
  • bezbolesna mier sposoby
  • sposoby na bezbolesn mier
  • jaki jest najprostszy sposb na mier
  • Skuteczne sposoby na smierc
  • najprostszy sposob na smierc
  • sposoby na mier
  • sposoby na bezbolesną śmierć
  • domowe sposoby na mier
Do góry strony: Jaki jest najprostszy sposób na śmierć??