27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń134
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +15
27 ppt ?

Jaki masaż najlepszy? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki masaż najlepszy?

Napisał(a): ~miszon4 -

jeśli chcecie się zrelaksować, to naprawdę świetną sprawą są masaże brazylijskie gorąca czekoladą. Ten zabieg jest na plecy, twarz, szyje i dekolt. Ja miałam bardzo napięta i wysuszoną skórę, podziałało świetnie, a poza tym można się na chwile zapomnieć. Jeśli jesteście ze szczecina, to w tym salonie urody można się zapisać na taki masaż http://www.ev(...)ty-spa/.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~ludaria -

jak to jaki? Ten, ktory zrobi ci doswiadczony fizjoterapeuta. Ja na szczescie juz mam swojego zaufanego :P Jezeli chodzi o masaze ktore bedzie ci robil twoj partner albo Ty jemu to polecam ci zajrzec po porady np. na FlexiForum.pl
duzo doswiadczonych wlasnie fizjoterapeutow udziela tam porad ;)

Napisał(a): justys13579 -

~ludaria jak to jaki? Ten, ktory zrobi ci doswiadczony fizjoterapeuta. Ja na szczescie juz mam swojego zaufanego :P Jezeli chodzi o masaze ktore bedzie ci robil twoj partner albo Ty jemu to polecam ci zajrzec po porady np. na FlexiForum.pl
duzo doswiadczonych wlasnie fizjoterapeutow udziela tam porad ;)
Miałam ostatnio problem z kręgosłupem i właśnie przez przypadek znalazłam to forum flexiforum i muszę przyznać, że doradzono mi tam świetne ćwiczenia na kręgosłup właśnie. Nie obyło się bez lekarza oczywiście ale mówiłam lekarzowi o tych ćwiczeniach czy mogę je wykonywać i potwierdził że jak najbardziej
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • masa forum dyskusyjne
Do góry strony: Jaki masaż najlepszy?