1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń88 tys.
  • Odpowiedzi293
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jaki może być oryginalny prezent ślubny? (294)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): ~hostera -

To zależy w zasadzie od tego, co dana para najbardziej lubi robić. Macie np.https://preze(...)ojga-2/ Ale równie dobrze to może być jakiś weekend w SPA, albo kurs tańca. Pod parę można wymyślić ogrom różnych prezentów, ale one muszą być dopasowane pod ich charakter i to, co lubią robić.

Napisał(a): ~Batorska -

Moja siostra dostała bardzo oryginalny prezent ślubny - warto o tym wspomnieć! Przyjaciele podarowali im na początek wspólnej drogi eleganckie pufy - fotele relaksacyjne, do ich nowego mieszkania. Pufy są tak dobrane, że stanowią parę - tak jak młoda para. Fajne oryginalne i modne wzory. Myślę, że to pomysł wart zapamiętania: http://pufy.p(...)dg.html

Napisał(a): ~Siostra -

Nie wiem czy to oryginalny prezent ale na pewno inny od wszystkich. Jak siostra za mąż wychodziła to dałam jej lot do leszczyńskiego tunelu. Zrobiłam też takie pudełeczko z przegródkami gdzie wsadziłam rożne rzeczy to cukierki, pieniądze i tabletki na ból głowy :P

Napisał(a): ~Gracja -

czajniki, tostery, garnki, to już jest wszystko takie oklepane. mojej siostrze zafundowałam obraz z Galerii Druku. Zrobiłam zdjęcie z jej ulubionego filmu i im to wysłałam. Zrobili z tego coś pięknego! Obraz wisi w domu na honorowym miejscu!

Napisał(a): ~popke -

Dobierzcie sobie jakiś fajny pakiet z Prezent Marzeń, kwestia taka, jak podejdziecie do tego tematu. Fajne prezenty nie muszą być drogie, ale pod ślub moim zdaniem znakomicie się sprawdzi np. jakiś weekend w spa. Ewentualnie wszystko, co związane z wypoczynkiem. Coś genialnego na spokojnie sobie dopasujecie ;-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oryginalny prezent ślubny
  • oryginalne prezenty ślubne
  • oryginalny prezent na ślub
  • ciekawy prezent na ślub
  • nietypowy prezent ślubny
  • oryginalny prezent slubny
  • fajny prezent ślubny
  • prezenty ślubne forum
  • wyjątkowy prezent na ślub
  • ciekawe prezenty ślubne
  • prezent ślubny forum
  • oryginalny prezent na slub
  • pomysł na oryginalny prezent ślubny
  • prezent slubny oryginalny
  • pamiątka na wesele
Do góry strony: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?