115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +0
115 ppt ?

Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Napisał(a): Kuwejtos -

W ciągu ostatnich miesięcy zebrała mi się baza danych licząca 30 000 kont email. Chciałbym po raz pierwszy wysłać do nich newsletter. W jaki sposób to zrobić aby nie zostać dopisanych do filtrów antyspamowych? Jaki program / system do wysyłania newsletterów polecacie i dlaczego?
INTERIA.PL

Re: Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Napisał(a): SonikSu -

Wypróbuj http://freshmail.pl.

Używam tego programu do wysyłania newsletterów od kiedy powstał. Z jego pomoca można tworzyć newsletter od podstaw lub z gotowych szablonów. Jest też system raportowania i wiele innych ciekawych opcji. Program jest łatwy w użyciu i tak też go reklamują:

Załączniki:

Napisał(a): LordX -

Testowałem 9 programów do email marketingu (3 z polski + 6 ze świata) i od pierwszego wejżenia spodobał mi się http://freshmail.pl, który wyróżnia się intuicyjnością i prostotą obsługi. Wszystkie funkcje ma fajnie podane i opisane (videosamouczki).

Spodobał mi się też http://campai(...)or.com/ - również prosty i intuicyjny, ale jednak wolę FreshMaila, który jest lepiej dopasowany do polskich warunków. No i jest tańszy.

Taka ciekawostka - oba programy mają Inbox Test (podgląd maila w róznych programach pocztowych typu Onet, Gmail, Outlook) i Spam Test. We FreshMailu można robić dowolną ilość testów za darmo a w CampaignMonitor za każdy trzeba dodatkowo płacić. Dodatkowo FreshMail testuje wszystko na polskich skrzynkach (onet, interia, wp, o2..)

Napisał(a): MarcinPK -

Odradzam wszelkiego rodzaju aplikacje instalowane na własnym serwerze jeżeli nie masz zaplecza ludzi, którzy będą nad tym czuwać bo:

1. Nie widziałem jeszcze żadnego marketera w Polsce który by uporał się z polskimi znakami w mailach, czasami nawet bardzo znane firmy wysyłają maile z krzakami co jest słaaabe.

2. Przy większej ilości maili/subskrybentów musisz kombinować aby serwery pocztowe(o2, onet, interia, google, o2, etc) Cię nie zbanowały.

Napisał(a): gość -

Alternatywą dla abonamentowych (abonament lub opłata za wysłanego maila) systemów są programy typu desktop czyli oprogramowanie instalowane

jest w komputerze użytkownika. Wśród godnych uwagi polecam zagraniczne Sendblaster, Groupmail, Atomic Studio a z polskich AnoMail 2013. Ten ostatni polecam szczegolnie bo to polski soft i na pewno nie będzie problemów z polskimi znaczkami

Tak jak napisał MarcinPK nie polecam rozwiązań skryptowych jeżeli nie macie pod ręką informatyka, który w razie potrzeby podejmie interwencje gdyby znalazł się ktoś kto zgłosi nas do spamu.

Reasumując z abonamentowych systemów bezkonkurencyjny jest Freshmail.

Natomiast z desktopowych AnoMail 2013 zwłaszcza, że najnowsza wersja ma funkcje do usuwania z listy adresowej adresów osób, które nie życzą sobie mailingów. To przyda się tym, którzy kupują bazy np. na Allegro. Tu mozna poczytac: www.AnoMAIL.pl/spamtrap.html

System fajny, sponsorowany przez Unię ale z jednym ale... Wysyłają mailingi do bazy, która wgrasz na ich serwer. Co prawda jest to zgodne z ich regulaminem ale... podziękuję gdyż nie po to starannie buduję swoją bazę aby puścili do niej mailing np. od mojej konkurencji.

Miałem niestety taką przygodę z innym polskim systemem, który działa na podobnej zasadzie i dlatego szerokim łukiem omijam "bezpłatne" rozwiązania

gość System fajny, sponsorowany przez Unię ale z jednym ale... Wysyłają mailingi do bazy, która wgrasz na ich serwer. Co prawda jest to zgodne z ich regulaminem ale... podziękuję gdyż nie po to starannie buduję swoją bazę aby puścili do niej mailing np. od mojej konkurencji.

Miałem niestety taką przygodę z innym polskim systemem, który działa na podobnej zasadzie i dlatego szerokim łukiem omijam "bezpłatne" rozwiązania
Podobne praktyki prowadzi Inis. Ja przeniosłem bazy do Freshmaila gdzie mam dobry system i nikt mi do mojej bazy nic nie wysyła.

Napisał(a): marcinaffelski -

Programów jest mnóstwo, koszty zróżnicowane, dostosuj produkt do wielkości bazy i iloścy wysyłek. Spam - duże znaczenie mają spersonalizowane treści, zastanów się jak podzielić bazę tak aby adresaci byli maksymalnie zainteresowani treścią.
Nie zapomnij, aby przemyśleć temat wiadomości i nazwę nadawcy, dobra strategia w tym zakresie popłaca!
Zapraszam na moją stronę
www.waznemaile.pl
pozdrawiam
Marcin
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wysyanie newsletterw
  • newsletter program
  • program do newsletterw
  • jak wysya newslettery
  • program do wysyania maili
  • program do newslettera
  • darmowy program do mailingu
  • darmowy program newsletter
  • wysyanie newsletter
  • darmowy program do newsletterow
  • program do newsletterów
  • jak wysyac newslettery
  • programy do newsletterw
  • programy do mailingow
  • newsletter program do wysylania
Do góry strony: Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?