Odpowiadasz na:
Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Kuwejtos
Temat dodał(a):
Kuwejtos -
W ciągu ostatnich miesięcy zebrała mi się baza danych licząca 30 000 kont email. Chciałbym po raz pierwszy wysłać do nich newsletter. W jaki sposób to zrobić aby nie zostać dopisanych do filtrów antyspamowych? Jaki program / system do wysyłania newsletterów polecacie i dlaczego?

Piszesz jako ...a zalogowani dostają więcej. lub załóż Konto Interia

Treść

Odpowiadając w dyskusji trzymaj się jej tematu. Pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu forum.
4000 znaków do wpisania

Załączniki

Dodając odpowiedź pomyśl o załączeniu zdjęcia lub wideo.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Napisał(a): ~marcin -

Pojawił sie jeszcze jeden gracz na rynku i... zapowiada się co najmniej obiecująco. Płacisz raz - wysyłasz bez limitów. Zresztą sami oceńcie - www.e-mail2.pl

Napisał(a): platek45 -

Myślę, że w Target Media ( www.target-media24.pl ) powinni sobie poradzić z tego typu kampanią. Ja jestem zadowolony, w krótkim czasie dotarli z moim mailingiem do masowego klienta i wnioskuję po wynikach, że maile trafiały na główną stronę poczty, a nie do spamu, co niestety z tego co wiem jest częstym problemem przy takich akcjach reklamowych. Dobry kontakt, jasne warunki, nie naciągają na dodatkowe koszty.

Napisał(a): ~irtiss -

Jak na razie jestem zadowolony z obsługi w Target Media. Jeszcze się nie zdarzyło żeby dane które mi udostępnili były jakieś felerne. Pełna informacja, zgody na przetwarzanie, wszystko legalne na czym mi najbardziej zależało. O tym jak takie dane zdobyć jest na stronie firmy – http://target-media24.pl.

Napisał(a): ~Adam -

https://chmiuro.pl/pl - program z możliwością wysyłki darmowych newsletterów - on dopiero startuje i jest darmowy - nie miejmy wobec niego wygórowanych oczekiwań, jak wobec wszystkiego co darmowe - ale mimo iż dopiero się to pojawiło - mailing jest skuteczny. Aczkolwiek dla mało wymagających :)