Odpowiadasz na:
Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Kuwejtos
Temat dodał(a):
Kuwejtos -
W ciągu ostatnich miesięcy zebrała mi się baza danych licząca 30 000 kont email. Chciałbym po raz pierwszy wysłać do nich newsletter. W jaki sposób to zrobić aby nie zostać dopisanych do filtrów antyspamowych? Jaki program / system do wysyłania newsletterów polecacie i dlaczego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Napisał(a): ~polunus -

Ja wysyłam maile i newslettery poprzez Emu Mail. Korzystałem kiedyś z fresha, ale przeniosłem się na emu, bo maja lepsze ceny i jest to prostsze w obsłudze.

Napisał(a): ~marcin -

Pojawił sie jeszcze jeden gracz na rynku i... zapowiada się co najmniej obiecująco. Płacisz raz - wysyłasz bez limitów. Zresztą sami oceńcie - www.e-mail2.pl

Napisał(a): platek45 -

Myślę, że w Target Media ( www.target-media24.pl ) powinni sobie poradzić z tego typu kampanią. Ja jestem zadowolony, w krótkim czasie dotarli z moim mailingiem do masowego klienta i wnioskuję po wynikach, że maile trafiały na główną stronę poczty, a nie do spamu, co niestety z tego co wiem jest częstym problemem przy takich akcjach reklamowych. Dobry kontakt, jasne warunki, nie naciągają na dodatkowe koszty.