615
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +-1
615 ppt ?

Jaki samochód do 4 tys. zł (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki samochód do 4 tys. zł

Napisał(a): Zadziwiaj -

Mam prawo jazdy od pół roku, jeżdżę dobrze więc chce se kupić samochód, na początek jakiś tani do 4 tys samochód- od czegoś trzeba zacząść :) Znacie soś dla początkującego kierowcy, coś co w miare się nie psuje i nie jest super drogie w utrzymaniu- chodzi mi o ubezpieczenie. Najlepiej Jakis 4 drzwiowy sedan/hatchback- tylko nie kombi. Wiem że to niska kwota ale na obecny czas tyle posiadam ;/. Myslicie że da się coś sprawnego kupić za takie pieniądze?
INTERIA.PL

Re: Jaki samochód do 4 tys. zł

Napisał(a): gość -

oczywiscie ze tak polecam Citroena Xsare rocznik 97+ z silnikiem 1.9 wolnossacym Dislem. posiadam je od 6 lat i nie zamienie na nic innego. Co do silnilnika po za tym ze "troche muli" z powodu 70 koni to nie mozna sie przyczepic przebieg 390 000 km mowi sam za siebie. przy silniku nie bylo dotykane palcem. rdzy nie lapie aczkolwiek warto dobrze je obejrzec przed zakupem. Jedyna w sumie wada tego samochodu jest problem z tylna osia z powodu belki skrętnej. aczkolwiek z moja jest jeszcze ok a jezdze cytrynka codzien do pracy wczeniej szkoly ok. 15km w jedna strone i poza laniem paliwa wymieniamem regualrnie oleju (nie ma ubytku) i filtrow i reszty elementow ekspolatacyjnych nie ma sie do czego przyczepic. Polecam samochodzik bardzo komfortowy plastiki i wykonanie wnetrza to istne cudo. Nie ma porownania do obskurnych niemcow czy tanich fiatów. jak na samochod produkowany przed rokiem 2000 a juz wtedy nalezal do nizszej klasy sredniej to smaochod zrobiony ponad ta klase. Zdecydowanie polecam. w razie pytan gadu gadu :) 48862179. mam pare pomysłów na problem z belką. poniewaz sam jej pomysl jest niezly aczkolwiek wykonanie przez francuzow na nasze drogi zbyt delikatne.

Był bym zapomnial dodac. części zamienne sa w dosc niskich cenach . np. klapa tył 70-80 zł ( z szybą) i kazdy wymienny element wnętrza w przypadku uszkodzenia raczej jest w granicach 100-150zł . mysle ze nie jest to duzo. Pozdrawiam

Mnie baardzo kręci opel astra G, (1998-2004) w wersji coupe. Wygląda odlotowo nawet bez tuningu, jednak TYLKO w wersji coupe. Hatshback też nie jest zły, ale to już jest samochód rodzinny. Jak wydasz troche więcej, dostaniesz nawet z klimą

Proponuje BMW e36 z silnikiem m43 b18 lub 16 plus podtlenek lpg. Ceny tych aut są strasznie tanie!!! serwis również. Tył napęd, zima idzie :) Jak zaczynać to od czegoś dobego. Tico śmierć na kółkach a Bmwe kawał blachy! Zastanów się bo ta decyzja ukształtuje Twoje motoryzacyjne życie!! Pozdrawiam

E36 m42 b18 non lpg coupe 140ps

Xsara tez z klima do 4 tysi albo silnik 1.8,1.4 gaz albo Disel . ABS, klima to w sumie w citrenie norma. "klocwageny" nie sa nic warte. obskurny jak nie wiem. Golf 3 jest mniejszy od Xsary, ubogo wyposazony. Ople? piją olej jak głupie.

Najlepieje znajdz sobie komis wsiac do kazdego z samochodow i powiedz gdzie czujesz sie najlepiej. Citren to wygoda. VW to owszem lepsze zawieszenie ale niekoniecznie wygodny . Ogolnie niemieckie samochody to takie taczki.

gość Proponuje BMW e36 z silnikiem m43 b18 lub 16 plus podtlenek lpg. Ceny tych aut są strasznie tanie!!! serwis również. Tył napęd, zima idzie :) Jak zaczynać to od czegoś dobego. Tico śmierć na kółkach a Bmwe kawał blachy! Zastanów się bo ta decyzja ukształtuje Twoje motoryzacyjne życie!! Pozdrawiam

E36 m42 b18 non lpg coupe 140ps
Nie wiem jak ceny moga byc tanie, jesli juz to niskie.
Tico, cienias, matiz - o zgrozo... malo pali jedyna zaleta reszta to wady.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki samochd do 4 ty
  • samochody do 4 tys
  • jakie auto do 4 tys
  • samochd za 4 tys
  • AUTO DO 4 TYSICY
  • auto do 4 tys
  • samochod do 4 tys
  • samochd do 4 tys
  • Jaki samochd do 4 tys
  • auto do 4 tysiecy