89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń953
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +-6
89 ppt ?

Jaki samochód do slubu?? (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaki samochód do slubu??

Napisał(a): gość -

Wszystko się da jeśli się chce:) Nie wiem jakie sa ogólnie teraz modne, chyba zależy od upodobań młodych. Ale ja stawiałabym na nowoczesna klasykę;) Jakiś mercedes, toyota czarny i elegancki;) a bez kierowcy najlepiej próbować w ogólnodostępnych wypożyczalniach w Panku jest Mercedes CLS na pewno, ale można i inny wypożyczyć, co kto lubi.

gość Wszystko się da jeśli się chce:) Nie wiem jakie sa ogólnie teraz modne, chyba zależy od upodobań młodych. Ale ja stawiałabym na nowoczesna klasykę;) Jakiś mercedes, toyota czarny i elegancki;) a bez kierowcy najlepiej próbować w ogólnodostępnych wypożyczalniach w Panku jest Mercedes CLS na pewno, ale można i inny wypożyczyć, co kto lubi.
Byłam na ich stronie i mają też BMW :)

Zależy czego szukasz:) Ale wydaje mi się że coraz rzadziej młodzi decydują sie na limuzyny czy stare samochody, raczej modne = nowoczesne z klasa, taki mercedes czy bmw jest jak najbardziej trendy. A co do wypożyczenia bez kierowcy to raczej tylko takie wypożyczalnie jak Panek, u prywatnego nie przejdzie taka opcja.

gość mój chłopak uparł sie,że do ślubu pojedziemy
mercedesem i taki też wynajął w firmie autokarymikrobusy.
Musze przyznać, że auto zadbane, jazda nim to czysta przyjemność.
Śmiało mogę polecić innym.Pozdrawiam.
jaki to typ mercedesa???

Jeśli klasykę to Rolce Royce, jeśli nowoczesny no to tutaj sugerowałbym unikat. Każdy w rodzinie ma auto niemieckie więc raczej wynajmowanie tego co ktoś w rodzinie ma mija się z celem. Poszukaj czegoś oryginalnego np. sportową limuzynę hybrydową. Dlaczego?! No chociażby dla tego że większość ludzi myśli że te auta kosztują mnóstwo $$ i sami takich nie mają... jest jeszcze coś... jak człowiek widzi jak auto elektryczne potrafi się rozpędzić i jak ciche jest no to swoje auto raczej może schować w piwnicy ;) Młodzi muszą mieć najlepsze auto...młoda ma mieć najpiękniejszą suknie z całej świty... muszą mieć wszystko lepsze od pozostałych gości bo to oni biorą ślub! Jeśli wujek ma Ferrari to zabierzcie mu go i wsadźcie młodych! Dajcie im się nacieszyć sobą w ten jeden dzień bo później wiecie jak to jest w żyć małżeństwie ;)

gość Jeśli klasykę to Rolce Royce, jeśli nowoczesny no to tutaj sugerowałbym unikat. Każdy w rodzinie ma auto niemieckie więc raczej wynajmowanie tego co ktoś w rodzinie ma mija się z celem. Poszukaj czegoś oryginalnego np. sportową limuzynę hybrydową. Dlaczego?! No chociażby dla tego że większość ludzi myśli że te auta kosztują mnóstwo $$ i sami takich nie mają... jest jeszcze coś... jak człowiek widzi jak auto elektryczne potrafi się rozpędzić i jak ciche jest no to swoje auto raczej może schować w piwnicy ;) Młodzi muszą mieć najlepsze auto...młoda ma mieć najpiękniejszą suknie z całej świty... muszą mieć wszystko lepsze od pozostałych gości bo to oni biorą ślub! Jeśli wujek ma Ferrari to zabierzcie mu go i wsadźcie młodych! Dajcie im się nacieszyć sobą w ten jeden dzień bo później wiecie jak to jest w żyć małżeństwie ;)
Poniżej jest link do autka o którym mowa:https://www.y(...)mp;hd=1

Oglądnijcie i pokażcie młodym. W końcu to ich ślub nie nasz ;)

gość Jeśli klasykę to Rolce Royce, jeśli nowoczesny no to tutaj sugerowałbym unikat. Każdy w rodzinie ma auto niemieckie więc raczej wynajmowanie tego co ktoś w rodzinie ma mija się z celem. Poszukaj czegoś oryginalnego np. sportową limuzynę hybrydową. Dlaczego?! No chociażby dla tego że większość ludzi myśli że te auta kosztują mnóstwo $$ i sami takich nie mają... jest jeszcze coś... jak człowiek widzi jak auto elektryczne potrafi się rozpędzić i jak ciche jest no to swoje auto raczej może schować w piwnicy ;) Młodzi muszą mieć najlepsze auto...młoda ma mieć najpiękniejszą suknie z całej świty... muszą mieć wszystko lepsze od pozostałych gości bo to oni biorą ślub! Jeśli wujek ma Ferrari to zabierzcie mu go i wsadźcie młodych! Dajcie im się nacieszyć sobą w ten jeden dzień bo później wiecie jak to jest w żyć małżeństwie ;)
https://www.y(...)mp;hd=1

Jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu do ślubu ja postawiłam na Panka i czerwone Mini. Samochód prezentował się super, elegancko, nowocześnie, inaczej. Biała suknia z czerwienią koloru auta grała idealnie. Poza tym nowoczesne wnętrze, stylowe i z klasą, było bardzo wygodne, miejsca było dość. To był zdecydowanie dobry wybór.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki samochód do slubu??