84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń920
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +-6
84 ppt ?

Jaki samochód do slubu?? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaki samochód do slubu??

Napisał(a): ~Ewa -

Chcieliśmy jechać limuzyną, ale jak patrzyliśmy na ceny to zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Lepiej było te pieniądze na co innego przeznaczyć. Do ślubu jechaliśmy korando, wiózł nas właściciel sali, w której mieliśmy wesele. Ładnie było przyozdobione i dobrze sie prezentowało. Zaoszczędzona kasa poszła na Drink bar.

Napisał(a): Daria20 -

Ja do ślubu pojechałam wynajętym samochodem odhttps://www.p(...)-slubu/ . Powiem Wam, że bardzo byłam zadowolona :) Auto ekskluzywne, w środku wygodne, dużo miejsca. Dla mnie rewelacja, bo przynajmniej suknia była w jednym kawałku. Dodagtkowym atutem jest to, że firma zajmuje się transportem gości i działa na terenie całego Krakowa, więc problem odwożenia, czy przywożenia miałam z głowy :P
Polecam wszystkim! :)

Napisał(a): ~bobi45 -

Ekskluzywne samochody do ślubu mają w Lipniku, to jest niedaleko Krk (dokładny adres masz na facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814). Najlepiej zadzwonić i podpytać o cenę, bo jednak kwestia dość indywidualna. Wszystko zależy od tego jaki samochód i na jak dużo godzin się bierze. Obsługa życzliwa, samochód był przygotowany perfekt, wysprzątany, pachnący, czyściutki.

Napisał(a): ~marjo574 -

No cześć. Auto którym za dwa tygodnie pojedziemy do ślubu rezerwowałem w Lipniku. Można wypożyczalnię znaleźć przez fb na pewno (tutaj masz namiar – facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814). Bezproblemowy kontakt telefoniczny, wszystko ustaliliśmy po jednej rozmowie. Sympatyczny gość, można było o każdy szczegół dopytać. Stanęło na tym, że pojedziemy białą Betą x6.

Napisał(a): ~bartel785 -

Przychodzi mi do głowy tak na szybko wypożyczalnia z Lipnika. Moja siostra tutaj auto załatwiała. Prowadzą facebooka -facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814. Sam będę się za niedługo hajtał także pewnie będę też auto pożyczał stąd, mam na oku białe BMW x6.

Napisał(a): ~sebo65 -

Witam. Nie ukrywam, że wybór samochodu na ślub to był jeden z trudniejszych wyborów u nas paradoksalnie. Mogłoby się wydawać, że przy kupowaniu sukni i garnituru będzie większa kłótnia o guta ;P Ale jednak co do auta z moją eM nie mogliśmy się dogadać. Stanęło na kompromisowym białym BMW, choć ja optowałem za czarnym Audi a żona za czerwonym Mercem. Wszystko z wypożyczalni w Lipnikach, tutaj są fotki wszystkich wozów –
www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 . Obsługa okej, cenowo do przełknięcia.

Napisał(a): ~jogi -

Dobre mam doświadczenia z tą firmą która nam samochód użyczała. Prowadzą swoje FB –
www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 . Czerwony mercedes CLA braliśmy, ale mają też Audi na stronie i BMW nad którym się najwięcej w sumie zastanawialiśmy. Poza tym można było tez u nich wypożyczyć busika na 9 osób, żeby ludzi po zabawie odwieźć do domu.

Napisał(a): ~młody -

Mnie to przyjaciel do śluby wiózł pegoeutem 5008. Sam nawet to zaproponował wiec sie zgodziłem. Flaszke mu za to dałem i dobrze na tym wyszedłem. A w środku miejsca dużo było więc i zona w swojej sukni się zmieściła.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki samochód do slubu??