Reklama

42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Jaki seks kobiety lubicie najbardziej? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaki seks kobiety lubicie najbardziej?

Napisał(a): Gość -

mam na mysli rozmowę która nie składa sie jedynie z prymitywnych zaczepek i równie prymitywnych odwarknięć .
żeby fascynująco ,zachęcajaco i podniecająco rozmawiać o seksie - i oczywiscie żeby w taki sposób go uprawiać - trzeba się trochę wysilić .
no i oczywiście mieć w tym temacie coś do powiedzenia i zaoferowania .
ciekawe co ty d2002 masz ?

to było do przewidzenia :
d2002 to kolejny jednozdaniowy i jednominutowy , dziecinny " wspaniały kochanek " liczący że kobieta poprowadzi go za rączkę, wytłumaczy i wszystko zrobi za siebie i za niego . A on się po chwili spuści i będzie uważał że odbył zajebisty seks i że jest facetem o jakim marzą wszystkie dziewczyny ...
żenujące .

eMeczko, ponieważ jeszcze dobrze na mnie nie wlazłaś, to proszę Cię od razu : zejdź ze mnie, dobrze?
nie mam racji ?
jeśli uwazasz że błądzę , to opisz drogiemu ,nieświadomemu koledze jaki seks lubisz najbardziej ?
i co ?
będziesz o tym dyskutować z byle dupkiem i z każdym autorem podobnego postu ?

bezbronna, i dodaj jeszcze że pokorna i uległa !
nie zwiedziesz mnie słodkim uśmieszkiem i niewinnymi oczętami !
pół roku temu chciałem Cię gdzieś zaprowadzić, a me intencje były zupełnie niewinne . ale opierałaś się -i to skutecznie- jakbym chciał Ci zrobić niewyobrażalną krzywdę .....
wilk w skórze owieczki.
trusia władająca skorpionim ogonem .
kąsaj .
jak lubisz ,to także ręke która Cię głaszcze .
lecz potem nie narzekaj na samotność, niezrozumienie i alienację ....

Napisał(a): -

Osz Ty podły .... ;) Jak do tej pory w żadnym poście nie narzekałam jeszcze na samotność, niezrozumienie czy alienację ;)
Poza tym staram się nie kąsać ręki, która mnie głaszcze, bo wychodzę z założenia, że jednak "pokorne ciele dwie matki ssie", a to że czasami nie zgadzałam się z Twoimi wygłaszanymi tutaj hasłami to ma do tego święte prawo:)
Co do tego mojego "opierania" się to chyba znasz powody.

wolę Cię taką, -czyli grzeczniejszą :-)
masz prawo nie zgadzać się, odmawiać, kłócić się, spierać i negować co tylko chcesz.
jednak nigdy nie podałaś mi powodów, dlaczego nie skorzystałaś z czegoś, czego nawet nie starałaś się poznać !
odrzuciłaś w ciemno zaproszenie nie wiedząc nawet czego ono dotyczy !!!
skorpion.
który kłuje , a dopiero potem patrzy co trafił.
albo nawet i nie patrzy .....

Napisał(a): -

Dodałabym jeszcze skorpion, który ma sporo rzeczy do zrobienia i cięzki dzień przed sobą :)
Niestety, zawsze patrzę, analizuję i wyciągam wnioski. Faktycznie czasami mogą to być tylko domysły i intuicja, a nie dowody, ale przecież "czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko” :)

no, teaz to już są wykręty piskorza (w dodatku ślepego!)
idę spać i cieszę się, że zostawiam Cię w niepewności i w zastanowieniu co tak naprawdę przeciekło Ci między palcami ? :-)
Zalożę się o co chcesz, że w tym przypadku przestrzeliłaś i trafiłaś dalej niż zamierzałaś, a Twa kobieca intuicja natawiona monotematycznie spłatała Ci brzydkiego figla...
Jeśli nie da Ci to spokoju, jeśli Twa ciekawość zwycięży i jeśli będziesz chciała i... poprosisz o to, to może kiedyś do tego wrócimy ? :-)
któż to może wiedziec?
na pewno nie ja... :))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki sex lubicie
  • jaki sex lubia dziewczyny
  • jaki sex lubicie najbardziej
  • jaki sex lubia kobiety
  • jaki seks lubicie
  • jaki lubisz sex
  • jaki sex najbardziej lubia dziewczyny
  • jaki seks lubi kobieta
  • jaki seks preferujecie
  • jaki sex lubia kobiety forum
  • jaki seks lubia kobiety
  • jaki seks najbardziej lubisz
  • jaki seks lubia najbardziej dziewczyny
  • forum jaki seks lubi dziewczyny
  • jaki lubicie sex
Do góry strony: Jaki seks kobiety lubicie najbardziej?