36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń348
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +-13
36 ppt ?

Jaki zegarek dla męża kupić (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki zegarek dla męża kupić

Napisał(a): rossa -

Zbliżają się urodziny meża. Postanowiłam mu kupić zegarek bo poprzedni gdzieś mu się zgubił i maż troche narzeka. Pytam się tutaj bo nie chciałabym kupić jakiegoś bubla. A szczerze powiedziawszy średnio się na zegarkach znam ( przynajmniej na męskich zegarkach).
Spodobał mi się taki Hugo Boss:
http://www.ze(...)30.html
Na stalowej bransoletce ( mąż nie przepada za skórzanymi paskami). No raczej nie chcialabym wydać więcej niż 800 zł.
Myślicie,że jest to dobra opcja?
INTERIA.PL

Re: Jaki zegarek dla męża kupić

Napisał(a): emha -

Jeśli wiesz o jakim zegarku marzy Twój mąż ,to kup.Jeśli nie jesteś pewna to zaproś Go na zakupy i zaprowadź do jubilera aby mógł sobie wybrać prezent. Wtedy na pewno wybierze taki,który Jemu się podobać. Możesz zaproponować nawet droższy z tej marki.Będzie zadowolony. Udanego zakupu.

Napisał(a): jareckii -

A może coś z Diesla ? Sam mam zegarek tej marki i jestem bardzo zadowolony Świetnie wykonany,chodzi co do sekundy. W sklepach stacjonarnych zegarki tej marki są bardzo drogie ale tych internetowych można je znaleźć w dobrej cenie. Na przykład tutaj:

Są w cenie ok 800 zł podczas gdy trzeba za nie zwykle płacić ok 1,5 k.

Napisał(a): gość -

a ja w przeciwieństwie do Was wole zakupy w stacjonarnych sklepach, jak kupowałam mężowi Apple Watch poszłam do iSpota zamiast zamawiać go online, zawsze jakoś lepiej, ludzie z obsługi doradzą, pokażą, można dotknąć. Ja tak wolę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki zegarek dla męża kupić