19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń751
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
19 ppt ?

jakich biur podróży należy sie ustrzec? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jakich biur podróży należy sie ustrzec?

Napisał(a): gość -

witam,

Ja już byłam na 4 wycieczkach jeżeli chodzi o biura to trudno przewidzieć ,które jest dobre ja jechałam z 4 biur i wszystkie sobie chwale. Warte polecenia są Rainbow najlepsze, Alfa star, matipex .

Pozdrawiam ;)

Napisał(a): renee -

chyba nie gwarancji na to,że któreś biuro nie zbankrutuje.Biura z długoletnią tradycja też pozamykały podwoje.Sprawdzić w miarę możliwości sytuację materialną biura, jak przebiega dotychczasowa działalność, ile turnusów z powodzeniem obsłużyli, ile lat funkcjonują na rynku, czy ich cena nie jest zbyt atrakcyjna.Tyle

ElaAS Witam,
chcę się wybrać z mężem gdzieś na wakacje w rejony Egiptu, Maroko, albo Europy np do Grecji czy Hiszpanii.
Zastanawiamy się jakie biuro podróży jest godne zaufania dlatego bardzo proszę o Wasze opinie :)
Proponuję korzystać z biur o wyrobionej renomie.

1. każde biuro nalezy sprawdzić whttp://turyst(...)84.html
2. uważnie przeczytać umowę z biurem i żądać wszelkich ustaleń na piśmie
3. poprosić o okazanie dowodu ubezpieczenia obowiązkowego

Do tego zdrowy rozsądek (zastanawiająco niska cena powinna dyskwalifikować ofertę od ręki) i powinno być ok.

gość Uwaga na Wandrus z Gdańska obozy dla młodych.
Nie polecam oszuści.
Rozumiem, iż autor tego postu posiada prawomocne orzeczenie skazujące podmioty reprezentujace biuro za oszustwo w rozumieniu kk?

Jeżeli nie radzę się przygotować na pozew o naruszenie wizerunku.

KIEDY POLACZKI NAUCZYCIE SIĘ ŻE NET NIE JEST ANONIMOWY?!?!

Napisał(a): minole -

Przestań się bulwersować, jeśli ktoś jest niezadowolony i dostał na miejscu co innego, niż obiecywano mu w biurze, czy miał okazję przeczytać w katalogu, ma prawo do wyrażenia własnego zdania. I jeśli czuje się oszukany, ma prawo o tym powiedzieć.
Ja na szczęście nie spotkałam się z czymś takim, od lat jeżdżę z Almaturem i zawsze jestem zadowolona.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jakich biur podróży należy sie ustrzec?