6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń99
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-61
6 ppt ?

Jakie Filmy Polecacie? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie Filmy Polecacie?

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Macie do polecenia jakieś dobre filmy wojenne? Chodzi o filmy o II wojnie światowej,mogą być o wojnie polsko bolszewickiej (jednak film Hoffmanna odpada,oglądałem i nie podoba mi się).Mi w pamięci pozostał fiński film "Talvisota",fajnie pokazali wojnę zimową z ZSRR,to była dobra robota,nie to co film pana Hoffmana.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jakie Filmy Polecacie?

~Sroczka polecam Shreka
Zdjęcie
kiedy wreszcie zrozumiecie?
morituri te salutant hehe
No dobra,niech ci będzie,ja i Mortis to jedna osoba :)
A teraz zastanów się nad moimi (tzn nad naszymi) poglądami,masz 0% szans trafić z tą tezą. Jeśli w rzeczywistości na prawdę ja i Mortis bylibyśmy jednym bytem,to z moich (naszych) wypowiedzi waliłoby wielką hipokryzją.No i z moich wypowiedzi z kont MoskiZPOPiS i Mortis wali wielką hipokryzją,a wiesz czemu? Bo ja i Mortis jesteśmy dwoma różnymi osobami,paniał? Heh,sądzisz po sobie? Sorry,ale ja mam ważniejsze rzeczy do roboty niż siedzieć na forum całodobowo na dwóch kontach,znudziło mi się tu siedzieć i użerać z bandą hipokrytów i antylewackich lewaków od "prawego" (prawy do lewego,lewy do prawego) spychacza,wolę kasę rodziców rozpieprzać na pierdoły ;)

Załączniki:

Re: Jakie Filmy Polecacie?

Heh,widzę że nikt tu nie interesuje się filmami o II wojnie.No może poza Królikiem,jednak usunęli jego komentarz,a szkoda.Ja znalazłem drugi trailer filmu "Talvisota",widziałem cały ten film z dziesięć razy,ale nadal robi on na mnie wrażenie.Ciekawe czy PiSlewaccy "patrioci" w takiej sytuacji pokazaliby swój patriotyzm,zamiast tylko o nim pisać,a te natarcia sowieckiej piechoty wyglądają nawet groźnie,fajnie biegnie taki tłum ludu,hurrrraa,heh ;)

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie Filmy Polecacie?