9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń160
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Jakie gadżety przynoszą Wam szczęście? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie gadżety przynoszą Wam szczęście?

Napisał(a): -

Macie taki przedmiot, który służy Wam jako pewnego rodzaju amulet? Zabieracie go ze sobą na sprawdziany, egzaminy, rozmowy itp? Ja mam taką bransoletkę. Zawsze mocno wierzyłam, ze przynosi mi szczęście, miałam ją na maturze i w sumie nie narzekam ;) Niestety jakiś czas temu gdzieś mi się zawieruszyła. Ciekawe czy z tym szczęściem to rzeczywiście jest jakaś 'magiczna' sprawa, czy po prostu wmawiamy sobie, że musi być dobrze i tak właśnie jest :) Ja uważam, że nawet jeśli w niczym nam to nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi mieć jakiś szczęśliwy gadżet przy sobie i wierzyć, że wszystko się uda ;) Grunt to dobre nastawienie! :)
INTERIA.PL

Re: Jakie gadżety przynoszą Wam szczęście?

Napisał(a): pyzate -

mnie szczęście przynosi żółwik! :) tak tak, żółwik! może trochę to naciągane, bo żółwik jest pendrivem, ale już nie raz wybawił mnie z opresji jak na śmierć zapomniałam czegoś wydrukować w domu, tudzież padła mi drukarka :) polecam "żółwiki" tracer'a, są też inne fikuśne kształty - szukajcie szczęścia ;)

Re: Jakie gadżety przynoszą Wam szczęście?

Napisał(a): -

Też mam pena z ich zwierzyńca :D ale nie żółwika. Nie zastanawiałem się czy przynosi mi szczęście, ale dość często go ze sobą noszę :-)
W sumie nie mam żadnego amuletu, a przynajmniej nic co bym traktował jako amulet. Ale może mam coś co mi przynosi szczęście i nawet o tym nie wiem :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • buddyjska bransoletka na szczcie
  • gadzety na szczescie
  • buddyjska bransoletka szczescia
Do góry strony: Jakie gadżety przynoszą Wam szczęście?