41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń262
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
41 ppt ?

Jakie konto bankowe wybrać? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie konto bankowe wybrać?

Napisał(a): ~Ondraszek -

~Franko A ja chwalę sobie T-Mobile, niskie opłaty, klarowne zasady i wprowadzili płatności na Facebooku - to fajne nowum :)
Orange Finanse ma zdecydowanie fajniejszą apkę. Nie trzeba mieć palców grubości szpilek, żeby cokolwiek zrobić na ekranie.

Napisał(a): ~Misza -

Również jestem szczęśliwym posiadaczem konta w Orange Finanse. Dlaczego napisałem szczęśliwym? Po przebojach z usługami T-Mobile sceptycznie podchodziłem do bankowości mobilnej. Co chwila było coś nie tak.
Kolega (dzięki Łukasz) polecił mi Orange i jak dotąd nie mam do czego się doczepić, a czepliwy jestem. Ogólnie nie tracę kasy na niepotrzebne opłaty i inne pierdoły, które wychodziły po czasie w T-Mobile. Gdy byłem w T-Mobile bałem się sprawdzać saldo, aby się nie wkurzyć. Zawsze jakieś opłaty. Niby niewielkie kwoty, ale jakby to zsumować to już tak różowo nie było.
W Orange jeszcze nie naliczyli mi niepotrzebnych opłat, więc stopień mojej irytacji jest teraz na poziomie bezpiecznym dla otoczenia :)

Napisał(a): ~Ofier -

FN2817 W sumie mogę uderzyć z podobnym pytaniem bo chcę zmienić swoje konto i rozważam kilka banków. Najwięcej dobrych opinii znalazłem o Raiffeisen, naprawdę mają aż tak dobrą ofertę? Co z innymi?
W Reiffeisen Bank płacisz za kartę i za niektóre wypłaty z bankomatów. Czyli oferta aż tak dobra nie jest.

Napisał(a): ~johnnybravo -

~Ofier
FN2817 W sumie mogę uderzyć z podobnym pytaniem bo chcę zmienić swoje konto i rozważam kilka banków. Najwięcej dobrych opinii znalazłem o Raiffeisen, naprawdę mają aż tak dobrą ofertę? Co z innymi?
W Reiffeisen Bank płacisz za kartę i za niektóre wypłaty z bankomatów. Czyli oferta aż tak dobra nie jest.
Za kartę w Raiffeisen płacisz 3 zł, wypłaty z bankomatów są generalnie darmowe, są jakieś niewielkie obostrzenia, nie pamiętam dokładnie jakie. Mimo wszystko konto polecam.

Napisał(a): ~Koluszek -

~johnnybravo
~Ofier
Za kartę w Raiffeisen płacisz 3 zł, wypłaty z bankomatów są generalnie darmowe, są jakieś niewielkie obostrzenia, nie pamiętam dokładnie jakie. Mimo wszystko konto polecam.
Co kto lubi, ja jednak zdecydowałem się na Orange Finanse i jestem bardzo zadowolony :)

Napisał(a): ~charlesdarwin -

~Koluszek
~johnnybravo
~Ofier
Co kto lubi, ja jednak zdecydowałem się na Orange Finanse i jestem bardzo zadowolony :)
A ja się wyłamię i powiem, że korzystam z getinbanku! :D Jest darmowy, z bankiem mam sporo wspólnej, dobrej historii więc mam konto i oszczędności:P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie konto bankowe wybrać?