10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Jakie mogą być zainteresowania? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie mogą być zainteresowania?

Napisał(a): ~stryjekmłotek -

Cześć. Zabieram się do napisania mojego pierwszego cv bo przydałoby się wreszcie mieć swoje pieniądze. Napisałem już większość tego ale mam problem z tym co wpisać w zainteresowaniach. Nie wiem co mogę tam napisać, nie mam jakich wielkich hobby tak myślę… Lubię po prostu grać na komputerze albo przeglądać fb czy insta i w sumie to tyle. W szkole nie mam ulubionych przedmiotów chyba że wf :PP Nie wiem czy mogę napisać o tym? To chyba będzie wyglądać trochę słabo. Nie wiem jakie mogą być zainteresowania? Ktoś ma pomysł na jakieś?
INTERIA.PL

Re: Jakie mogą być zainteresowania?

Napisał(a): ~rafka -

Dobrze by było, żebyś napisał po prostu prawdę, grę na komputerze czy fb i insta można ugrać w ciekawy sposób - zainteresowanie social mediami np., nowe technologie i gry. A wf to sport, więc można wpisać ulubioną dyscyplinę. Poza tym na zainteresowania w cv mało kto zwraca uwagę, więc nie przywiązywałabym większej wagi do tego - zawsze można po prostu ich nie pisać

Re: Jakie mogą być zainteresowania?

Napisał(a): ~zoonk -

Tak jak ci napisali ludzie, możesz zupełnie pominąć sprawę z zainteresowaniami bo nie jest to aż tak bardzo przydatne chyba że chcesz tym coś ugrać. Ja mam znajomych którzy pisali w zainteresowaniach "gry komputerowe" ale mieli o grach faktycznie pojęcie, znali się na ich typach, historii, itp. Gry komputerowe to teraz też e-sport i swego rodzaju nauka o typie nowych mediów ale to poważna sprawa, więc trzeba faktycznie coś o tym wiedzieć. Natomiast skoro piszesz, że lubisz wf to zawsze do zainteresowań można by wpisać sport, piłka nożna, itd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie mogą być zainteresowania?